Кредитний ліміт в Монобанк – ефективне використання

Для всіх нових клієнтів кредитний ліміт від Monobank встановлюється в діапазоні від 0 до 75 тисяч гривень. При активному використанні карти його поступово підвищують аж до 100 тисяч гривень.

А яким ще чином можна підвищити кредитний ліміт Монобанк? Як він буде розраховуватися для клієнта, які чинники найсильніше на нього впливають?

Як отримати кредитний ліміт в Монобанк

як отримати кредитний ліміт в монобанк

Основний критерій, що враховується для розрахунку кредитного ліміту – це кредитний рейтинг потенційного клієнта. Якщо у його фінансової історії є факти виникнення прострочень по боргових зобов’язаннях, то з великою часткою ймовірності початковий ліміт по карті буде нульовим.

Рекомендації від експертів

Загальні рекомендації від Олександра Гончарова (актуальні не тільки для Monobank, а й інших українських банків) :

 1. Перевіряйте свою кредитну історію і кредитний рейтинг. Виконується це через сайт УБКІ (Українське Бюро Кредитних Історій). Кожен повнолітній громадянин може 1 раз на рік отримати виписку з УБКІ безкоштовно. У ній вказується не тільки перелік наявних кредитів, а й загальний розмір фінансових зобов’язань фізичної особи. Там же можна дізнатися умовний кредитний рейтинг.
 2. Платіть карткою за кордоном. Умовно з боку банку це оцінюється як те, що клієнт є фінансово грамотним. Тобто він відмінно обізнаний про свої зобов’язання і не допускає прострочень.
 3. Кількість кредиток з лімітами в інших банках. Чим менше активних кредитних договорів, тим вище ймовірність, що в Монобанк спочатку надасть широку кредитну лінію для нового клієнта. Адже це найпростіший спосіб стати єдиним банком, з яким співпрацює користувач.
 4. Відносини з МФО. Якщо в кредитній історії є відомості про звернення в МФО, то це негативно оцінюється банком при проведенні скорингу. Адже це означає, що в звичайних банках клієнт раніше отримував відмови і був змушений звертатися до мікрофінансових організацій.
 5. Не знижуйте собі кредитний ліміт. Така функція передбачена у будь-якому онлайн-банкінгу. Але користуватися нею не рекомендується. Адже якщо користувач не зацікавлений у використанні ліміту, то і банк не буде його стимулювати в цьому плані.
 6. Дайте банку заробити! Чим частіше клієнт користується платними послугами, тим лояльніше ставлення до нього буде з боку банку. Наприклад, в Монобанк для цього рекомендується хоча б періодично користуватися послугою «Моментальний кредит» для оплати покупок. Або здійснювати перекази на картки інших банків з комісією.
 7. Робота. Офіційна і неофіційна. Природно, наявність підтвердженого документально джерела доходу збільшує шанси отримати більший кредитний ліміт. Але навіть якщо громадянин працевлаштований неофіційно, то не слід цю інформацію приховувати від банку. Також в заявці в джерелах доходів рекомендується вказувати дані про наявні депозитні рахунки в інших банках України.
 8. Не просіть занадто багато. При подачі заявки на видачу карти рекомендується спочатку не вказувати ліміт понад 10 тисяч гривень. Банк, щоб привернути клієнта до себе, у відповіді пропонує його збільшити в 3 – 4 рази.
 9. Як збільшити кредитний ліміт в Монобанк? Заявку можна подати прямо в додатку (тапнувшина загальну суму по карті на головній сторінці програми). Потім потрібно ввести бажаний розмір і підтвердити відправку відомостей. Час розгляду заявки – до 24 годин в робочий час.

умови кредитного ліміту монобанк

Як збільшити кредитний ліміт в Монобанк

Щоб змінити кредитний ліміт і подати заявку для його підвищення необхідно:

 • авторизуватися в додатку Монобанк;
 • перейти в розділ «Налаштування» (свайпом справа наліво);
 • вибрати «Змінити кредитний ліміт»;
 • ввести нове значення;
 • дочекатися рішення по заявці (підтвердження або відмову).

як підвищити кредитний ліміт монобанк

Але як показує практика, у клієнта має бути підстава для цього. Або збільшився постійний дохід, або зберігання великої суми коштів на карті (основній або «білій»).

Максимальний кредитний ліміт Монобанк – 100 тисяч гривень. Деяким клієнтам в індивідуальному порядку банк пропонує розширити його аж до 300 тисяч гривень (як правило, таку пропозицію отримують власники «залізної» карти від Монобанк).

Можливість зменшити ліміт

Позичальник також може на свій розсуд зменшити кредитний ліміт по карті. Виконується це теж через меню «Налаштувань». Такі заявки погоджуються автоматично, підтвердження з боку банку не потрібно.

Як закрити кредитний ліміт Монобанк

Є 2 способи повністю закрити кредитний ліміт Монобанк:

 • в розділі «Змінити кредитний ліміт» вказати 0;
 • замовити «білу» карту Монобанк: вона є дебетової, а не кредитною (але можливість оформити розстрочку залишиться).

як відключити кредитний ліміт монобанк

Якщо замовити білу карту, то спершу надається тільки віртуальна. Для випуску пластикової версії буде потрібно сплатити 50 гривень (доставка безкоштовна у будь-яке місто України).

Причини чому Монобанк не дає кредитний ліміт

Точні причини, за якими банк відмовляє в кредитній лінії, не вказуються. Але в розділі FAQ зазначено, що найпоширеніші підстави для цього:

 • низький кредитний рейтинг користувача (наявність прострочених кредитів);
 • велике поточне фінансове навантаження (багато відкритих кредитних договорів);
 • відсутня інформація про позичальника в УБКІ;
 • середньомісячний офіційний дохід – низький;
 • карта використовується неактивно (всього кілька операцій на місяць на незначні суми).

Щоб отримати більш детальну інформацію з цього приводу рекомендується звернутися до представника банку через месенджер.

Загалом, в Монобанк отримати карту з лімітом аж до 100 тисяч гривень цілком реально. Головне – це наявність хорошої кредитної історії.

У цьому випадку навіть без офіційного працевлаштування можна розраховувати на лінію в 40 – 50 тисяч гривень. І чим активніше користуватися картою, тим вища ймовірність, що заявку на збільшення ліміту затвердять

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *