Кредитний ліміт в Монобанк – ефективне використання

Для всіх нових клієнтів кредитний ліміт від Monobank встановлюється в діапазоні від 0 до 75 тисяч гривень. При активному використанні карти його поступово підвищують аж до 100 тисяч гривень.

А яким ще чином можна підвищити кредитний ліміт Монобанк? Як він буде розраховуватися для клієнта, які чинники найсильніше на нього впливають?

Як отримати кредитний ліміт в Монобанк

Отримати ліміт кредитних грошей у додатку monobank можна кількома способами. Перший – при реєстрації, можна вказати бажаний обсяг кредиту, який при схваленні буде на картці одразу після активації чорної картки банку.

Другий спосіб має на увазі підключення кредитного ліміту на карті Моно вже чинним клієнтам банку за потреби. Зробити це можна в нижньому меню, натиснувши на розділ “Кредити“, а потім на піктограму монет у верхньому лівому кутку (вам цікавить пункт “Збільшити ліміт на карті“):

як змінити кредитний ліміт у монобанку

як отримати кредитний ліміт в монобанк

Основний критерій, що враховується для розрахунку кредитного ліміту – це кредитний рейтинг потенційного клієнта. Якщо у його фінансової історії є факти виникнення прострочень по боргових зобов’язаннях, то з великою часткою ймовірності початковий ліміт по карті буде нульовим.

Рекомендації від експертів

Загальні рекомендації від Олександра Гончарова (актуальні не тільки для Monobank, а й інших українських банків) :

 1. Перевіряйте свою кредитну історію і кредитний рейтинг. Виконується це через сайт УБКІ (Українське Бюро Кредитних Історій). Кожен повнолітній громадянин може 1 раз на рік отримати виписку з УБКІ безкоштовно. У ній вказується не тільки перелік наявних кредитів, а й загальний розмір фінансових зобов’язань фізичної особи. Там же можна дізнатися умовний кредитний рейтинг.
 2. Платіть карткою за кордоном. Умовно з боку банку це оцінюється як те, що клієнт є фінансово грамотним. Тобто він відмінно обізнаний про свої зобов’язання і не допускає прострочень. Докладніше про використання картки за кордоном
 3. Кількість кредиток з лімітами в інших банках. Чим менше активних кредитних договорів, тим вище ймовірність, що в Монобанк спочатку надасть широку кредитну лінію для нового клієнта. Адже це найпростіший спосіб стати єдиним банком, з яким співпрацює користувач.
 4. Відносини з МФО. Якщо в кредитній історії є відомості про звернення в МФО, то це негативно оцінюється банком при проведенні скорингу. Адже це означає, що в звичайних банках клієнт раніше отримував відмови і був змушений звертатися до мікрофінансових організацій.
 5. Не знижуйте собі кредитний ліміт. Така функція передбачена у будь-якому онлайн-банкінгу. Але користуватися нею не рекомендується. Адже якщо користувач не зацікавлений у використанні ліміту, то і банк не буде його стимулювати в цьому плані.
 6. Дайте банку заробити! Чим частіше клієнт користується платними послугами, тим лояльніше ставлення до нього буде з боку банку. Наприклад, в Монобанк для цього рекомендується хоча б періодично користуватися послугою «Моментальний кредит» для оплати покупок. Або здійснювати перекази на картки інших банків з комісією.
 7. Робота. Офіційна і неофіційна. Природно, наявність підтвердженого документально джерела доходу збільшує шанси отримати більший кредитний ліміт. Але навіть якщо громадянин працевлаштований неофіційно, то не слід цю інформацію приховувати від банку. Також в заявці в джерелах доходів рекомендується вказувати дані про наявні депозитні рахунки в інших банках України.
 8. Не просіть занадто багато. При подачі заявки на видачу карти рекомендується спочатку не вказувати ліміт понад 10 тисяч гривень. Банк, щоб привернути клієнта до себе, у відповіді пропонує його збільшити в 3 – 4 рази.
 9. Як збільшити кредитний ліміт в Монобанк? Заявку можна подати прямо в додатку (тапнувшина загальну суму по карті на головній сторінці програми). Потім потрібно ввести бажаний розмір і підтвердити відправку відомостей. Час розгляду заявки – до 24 годин в робочий час.

умови кредитного ліміту монобанк

Як збільшити кредитний ліміт в Монобанк

Щоб змінити кредитний ліміт і подати заявку для його підвищення необхідно:

 • авторизуватися у додатку Монобанк;
 • перейти до розділу «Кредити» (у нижньому меню на стартовому екрані);
 • вибрати «Управління лімітами» (вгорі ліворуч значок монеток);
 • вибрати пункт «Збільшити/зменшити ліміт на картку»;
 • вказати бажану суму кредитних грошей та натиснути «Далі» (дотримуватися вказівок у додатку);
 • дочекатися рішення по заявці (підтвердження або відмову).

як підвищити кредитний ліміт монобанк

Але як показує практика, у клієнта має бути підстава для цього. Або збільшився постійний дохід, або зберігання великої суми коштів на карті (основній або «білій»).

Максимальний кредитний ліміт Монобанк – 100 тисяч гривень. Деяким клієнтам в індивідуальному порядку банк пропонує розширити його аж до 300 тисяч гривень (як правило, таку пропозицію отримують власники «залізної» карти від Монобанк).

Можливість зменшити ліміт

Позичальник також може на свій розсуд зменшити кредитний ліміт по карті. Виконується це теж через меню «Налаштувань». Такі заявки погоджуються автоматично, підтвердження з боку банку не потрібно.

Як закрити кредитний ліміт Монобанк

Є 2 способи повністю закрити кредитний ліміт Монобанк:

 • в розділі «Змінити кредитний ліміт» вказати 0;
 • замовити «білу» карту Монобанк: вона є дебетової, а не кредитною (але можливість оформити розстрочку залишиться).

як відключити кредитний ліміт монобанк

Якщо замовити білу карту, то спершу надається тільки віртуальна. Для випуску пластикової версії буде потрібно сплатити 50 гривень (доставка безкоштовна у будь-яке місто України).

Причини чому Монобанк не дає кредитний ліміт

Точні причини, за якими банк відмовляє в кредитній лінії, не вказуються. Але в розділі FAQ зазначено, що найпоширеніші підстави для цього:

 • низький кредитний рейтинг користувача (наявність прострочених кредитів);
 • велике поточне фінансове навантаження (багато відкритих кредитних договорів);
 • відсутня інформація про позичальника в УБКІ;
 • середньомісячний офіційний дохід – низький;
 • карта використовується неактивно (всього кілька операцій на місяць на незначні суми).

Щоб отримати більш детальну інформацію з цього приводу рекомендується звернутися до представника банку через месенджер.

Загалом, в Монобанк отримати карту з лімітом аж до 100 тисяч гривень цілком реально. Головне – це наявність хорошої кредитної історії.

У цьому випадку навіть без офіційного працевлаштування можна розраховувати на лінію в 40 – 50 тисяч гривень. І чим активніше користуватися картою, тим вища ймовірність, що заявку на збільшення ліміту затвердять

Консультант

45 комментариев для “Кредитний ліміт в Монобанк – ефективне використання

 • 25.07.2022 в 23:14

  Доброго вечора. Хочу підняти кредитний ліміт. Та не виходить.

  Відповісти
  • 26.07.2022 в 08:50

   Добрий день, Карина, зараз збільшити ліміт можна тільки написавши у службу підтримки Моно (через месенджер). Це на період військового стану, після закінчення війни, все можна буде робити як раніше – самостійно.

   Відповісти
  • 07.03.2023 в 16:02

   добрий день чому я не можу збільшити кредитний ліміт?

   Відповісти
   • 07.03.2023 в 16:35

    Доброго дня, Олександр, ваш ліміт не проходит одобрення? чи ви просто не можете його змінити у застосунку? уточніть будь-ласка вашу проблему

    Відповісти
   • 20.04.2023 в 23:21

    Доброго вечора, в мене кредитний ліміт 10 000, а ліміт на розстрочку – 90 000. Чи можна якось вирівняти ліміти, наприклад, збільшити ліміт на картку, а ліміт на розстрочку зменшити?

    Відповісти
     • 23.02.2024 в 21:36

      Я хочу взяти у вас кредит

    • 15.06.2023 в 11:44

     Добрий день! Скажіть, а яким чином здійснюється повернення щомісячного кредиту на картку?Банк сам знімає суму, чи треба робити якісь дії?

     Відповісти
     • 15.06.2023 в 11:51

      Добрий день, Наталія, обов’язковий платіж можна внести поповнивши вашу картку чорну. На рахунку повинна бути достатня сума для оплати внеску по кредиту, банк сам спише її у визначену дату. Це і буде вважатись поверненням платежу, як і погашення загалом.

 • 12.10.2022 в 15:54

  Доброго дня. Чи можливо зараз підвищити ліміт на розстрочку, якщо лише сьогодні було оформлено віртуальну карту? Тобто, чи треба зараз користуватись картою, щоб можна було подати заявку? (у мене висить повідомлення, що бажано спробувати ще раз через 30 днів)
  І чи потрібно і досі звертатись в такому випадку в службу підтримки, щоб його підвищити? Буду вдячний за відповідь

  Відповісти
  • 12.10.2022 в 16:03

   Доброго дня, Павло, якщо ви тільки оформили картку, розраховувати на великий ліміт на розстрочку не варто, треба починати в невеликих сум. Радимо вам користуватись карткой (близько тижня), а вже потім попросити кредитний ліміт. Зараз для цього треба написати у службу підтримки.

   Відповісти
  • 03.05.2023 в 18:42

   Доброгог дня! Коростуюсь картою дуже давно, карта завжди активна, а кредитного ліміту не має чому? І до кого я можу звернутись з вирішенням питвння?

   Відповісти
   • 02.08.2023 в 13:07

    Доброго дня. маю кредитний ліміт 10000, якщо я їм не користуюсь, чи потрібно сплачувати %?

    Відповісти
    • 02.08.2023 в 13:15

     Доброго дня, Олена, якщо ви ним не користуєтесь, тоді і не має за що платити відсотки 🙂 Якщо боїтесь випадково задіяти ліміт, просто анулюйте його у налаштуваннях.

     Відповісти
     • 26.02.2024 в 12:26

      Підкажіть, якщо я беру 120 000 грн кредитного ліміту, то чи є можливість віддавати по певній, фіксованій сумі кожного місяця?

     • 26.02.2024 в 12:32

      Доброго дня, Марта, звісно. У вас будуть фіксовані суми платежу щомісяця, відповідно до строку кредитування, який ви самі обираєте.

 • 12.12.2022 в 19:46

  доброго дня . користуюся карткою Платинум . 5 місяців назад виповнилося 18 років
  користуюся карткою активно на великі суми близько 2 місяців але кредитний ліміт зовсім не дають .
  чому так .?

  Відповісти
  • 12.12.2022 в 19:58

   Добрий вечір, Богдан, якщо вам віднедавно виповнилось 18 років і ви хочете отримати кредитні кошти на свою картку – напишіть спеціалісту служби підтримки ⬅ Тиць, що вам вже можна відкрити кредитну лінію. У воєнний час опція автоматичного схвалення не працює, тому отримати можна через заявку.

   Відповісти
 • 10.01.2023 в 17:58

  Доброго вечора відкрив карту сьогодні ,а кредитний ліміт не дали, пише повторну заявку можна подавати через 30 календарних днів, чи можна зв’язатися в службу підтримки для надання кредитного ліміту?. Дякую за відповідь💙💛🇺🇦

  Відповісти
  • 10.01.2023 в 18:06

   Олег, доброго дня, зараз саме через службу підтримки відкривається кредитний ліміт, тому радимо звернутися через будь-який месенджер та вказати бажану сумму. Якщо є можливість, підготуйте документ про платежеспроможність, щоб надати його спеціалісту, або одразу завантажте у додаток.

   Відповісти
 • 27.03.2023 в 10:22

  Доброго дня, коли оформили картку через скільки нараховується ліміт?

  Відповісти
  • 27.03.2023 в 10:31

   Юлія, автоматично ліміт может бути нарахований впродовж місяця. Якщо вам потрібно швидше, змініть його суму і тоді банк отримає запит, що буде опрацьований за день. Також можна зробити це через службу турботи в режимі онлайн-чату.

   Відповісти
 • 27.05.2023 в 20:05

  добрий вечір підключіть будь ласка кредитний ліміт бо у мене нуль

  Відповісти
  • 27.05.2023 в 20:21

   Доброго дня, Андрій, якщо ви самі в додатку вказали суму ліміту, а вона не змінюється, напишіть будь ласка в чат підтримки Моно або за номером 0800205205, оператор особисто перевірить вашу анкету і повідомить причину відмови, або задовольнить суму ліміту (у військовий час деякі заявки на кредит обробляються вручну).

   Відповісти
 • 05.06.2023 в 10:28

  Доброго дня, хочу знати які правила користування кредитним лімітом

  Відповісти
  • 05.06.2023 в 10:36

   Доброго дня, Лариса, суттєвих обмежень на користування кредитними коштами не має. Ви взмозі робити витрати на що потрібно, або на що забажаєте. Умови зняття кредтних коштів (готівка), та користування самим кредитом більш докладно – тут.

   Відповісти
 • 13.06.2023 в 14:47

  які можуть бути причини того, що мені не підвищують кредитний ліміт, він у мене 0 грн зараз

  Відповісти
  • 13.06.2023 в 14:51

   Доброго дня, якщо ви стамостійно його змінювали, але він все одно на позначці 0 (нуль), зверніться, будь ласка, в службу турботи, ось контакти – https://monobankinfo.com.ua/uk/sluzhba-pidtrimki/. Спеціаліст зможе повідомити вам причини (конфіденційна інформація), та збільшити ліміт при необхідності.

   Відповісти
 • 06.07.2023 в 16:59

  Підкажить умови використання кредитних грошей в монобанку. Який % за користування і терміни його погашення, якщо скористуєшся.

  Відповісти
 • 23.11.2023 в 15:57

  доброго вечора
  як можна підняти кредитний ліміт

  Відповісти
  • 23.11.2023 в 16:03

   Яна, вам потрібно зайти в розділ “Кредити” та натиснути на Монетки вгорі зліва на екрані.

   Відповісти
   • 10.01.2024 в 21:20

    доброго вечора чи можна розпочати кредитний ліміт ?

    Відповісти
    • 10.01.2024 в 21:30

     Надія, ви самі вирішуєте, коли і яка сума кредитного ліміту вам потрібна, в цьому фішка Моно 🙂 Просто вказуйте потрібну суму ліміту, заявку буде оброблено впродовж 24 годин.

     Відповісти
 • 05.02.2024 в 17:52

  Вже певний час користуюсь банком і мені не дають кредитний ліміт
  хоча в місяць 6-15 тис в мене на карті постійно
  чому
  хоча кредитна історія також хороша

  Відповісти
  • 05.02.2024 в 18:04

   Доброго дня, Женя, деякі моменти по кредитній лінії погоджуються через оператора (способи зв’язку – monobankinfo.com.ua/uk/sluzhba-pidtrimki). Також менеджер банку зможе пояснити вам причини пройдешніх відмов.

   Відповісти
 • 01.03.2024 в 06:05

  Чому не можу ні підвищити ні знизити кредитний ліміт і розстрочку, кнопки просто не клікабельні та підсвічуються темно-сірим кольором

  Відповісти
 • 07.03.2024 в 21:01

  Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, якщо я зараз закрию кредитний ліміт, але пізніше захочу його повернути, це буде можливо? Наразі в мене просто немає необхідності в ньому та я боюся випадково ним скористатися. Не помітити що власні кошти вичерпані, наприклад. Однак розумію що на майбутнє така можливість може бути корисною

  Відповісти
  • 07.03.2024 в 21:15

   Доброго дня, Марія, зможете у будь-який час 🙂 у розділі керування лімітами, зможете обрати суму та вродовж 24 годин заявка буде розглянута.

   Відповісти
 • 15.03.2024 в 21:18

  Добрий день! Карта в мене вже відкрита більше року,працюю за кордоном,дохід є,але чомусь мені взагалі не має кредитного ліміту, чи можливо змінити ситуацію?

  Відповісти
  • 15.03.2024 в 21:24

   Доброго дня, Ірина, свісно, просто змініть суиу кредитного ліміту на потрібну вам. Впродовж 24 годин заявка буде розглянута, а гроші будуть відображені на рахунку чорної картки. Більш детальну та конфіденційну інформацію за вашим рахунком, можна отримати в онлайн менеджера банку – ось контакти.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *