Опція «Shake to Pay» в Монобанк

Функція Shake to Pay Monobank анонсована разом з випуском самого банківського додатку. Вона дозволяє перевести гроші іншому клієнту банку без необхідності вручну вводити реквізити в програмі. Не потрібен навіть номер карти. Технологія використовує GPS-позиціонування.

Як працює опція “Потряси для оплати”

переказ shake to pay monobank

При активному (запущеному) додатку Monobank досить «потрясти» свій смартфон, після чого автоматично вмикається швидкий переказ грошей P2P. Вмикається пошук клієнтів банку поряд з користувачем (в полі видимості приблизно 30-50 метрів). На екрані виводиться інформація про всі знайдені пристрої, на яких також встановлено додаток Моно банк. І в один «тап» можна обраному користувачу переказати гроші зі своєї картки.

Де буде корисна

Технологія Shake to Pay буде корисна, наприклад, при оплаті послуг таксі або в закладах громадського харчування.

У недавньому оновленні програми, використовувати Shake to Pay можна для оплати рахунку в барах, кафе і ресторанах, які додали у себе таку можливість.

Детальніше про «оплату в ресторанах» і список закладів-партнерів

технологія shake to pay monobank

Для списання коштів не потрібен платіжний термінал, все здійснюється через онлайн-банкінг. Для активації функції необхідно включити відповідний пункт в «налаштуваннях» програми. Для її належного функціонування потрібно включити GPS і переконатися в тому, що гіроскоп працює справно.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *