Опція «Shake to Pay» в Монобанк

Функція Shake to Pay Monobank анонсована разом з випуском самого банківського додатку. Вона дозволяє перевести гроші іншому клієнту банку без необхідності вручну вводити реквізити в програмі. Не потрібен навіть номер карти. Технологія використовує GPS-позиціонування.

Як працює опція “Потряси для оплати”

переказ shake to pay monobank

При активному (запущеному) додатку Monobank досить «потрясти» свій смартфон, після чого автоматично вмикається швидкий переказ грошей P2P. Вмикається пошук клієнтів банку поряд з користувачем (в полі видимості приблизно 30-50 метрів). На екрані виводиться інформація про всі знайдені пристрої, на яких також встановлено додаток Моно банк. І в один «тап» можна обраному користувачу переказати гроші зі своєї картки.

Де буде корисна

Технологія Shake to Pay буде корисна, наприклад, при оплаті послуг таксі або в закладах громадського харчування.

У недавньому оновленні програми, використовувати Shake to Pay можна для оплати рахунку в барах, кафе і ресторанах, які додали у себе таку можливість.

Детальніше про «оплату в ресторанах» і список закладів-партнерів

технологія shake to pay monobank

Для списання коштів не потрібен платіжний термінал, все здійснюється через онлайн-банкінг. Для активації функції необхідно включити відповідний пункт в «налаштуваннях» програми. Для її належного функціонування потрібно включити GPS і переконатися в тому, що гіроскоп працює справно.

Консультант

11 комментариев для “Опція «Shake to Pay» в Монобанк

 • 26.01.2023 в 17:18

  як виключити на телефоні цю функцію “потрусити” через це не коректно працює додаток. я нічого неможу зробити в ньому. вчора було оновленя для телефону самсунг, а сьогодні така біда.

  Відповісти
  • 26.01.2023 в 17:25

   Доброго дня, послуга прив’язана до увімкнення місцезнаходження (геолокації). Ви можете заборонити для застосунку Моно дані геолокації (у налаштуваннях вашого гаджета), тоді опція працювати не буде.

   Відповісти
 • 06.03.2023 в 00:41

  Ничего не помогает, я так сделала, всё равно эта функция есть, оно так задолбало уже, ничего сделать нельзя 😡, буду переходить на другой банк из-за этого ☹️

  Відповісти
 • 05.06.2023 в 14:28

  в мене така сама біда і походу це проблема не через геолокацію, а зломаний акселерометр

  Відповісти
 • 06.06.2023 в 18:46

  у мене та ж проблема з Shake to pay, видалила всі дозволи,переустановила додаток,НІЧОГО не допомагає !!!! Виправте ситуацію.

  Відповісти
  • 06.06.2023 в 19:00

   Доброго дня, на жаль ця проблема залежить лише від ПЗ самого гаджета 🙁 трапляється рідко, розробники знають про таку проблему, і з кожним оновленням роблять все можливе для вирішення цього питання.

   Відповісти
 • 21.09.2023 в 14:06

  Доброго дня. Підкажіть як змінити карту на яку відбувається переказ?

  Відповісти
  • 21.09.2023 в 14:15

   Доброго дня, Василь, нажаль ніяк. Зарахування будуть на чорну картку, а картку з якої йде оплата / переказ можна обирати (якщо у клієнта є декілька карток).

   Відповісти
 • 01.02.2024 в 23:04

  Вітаю! Після оновлення чи якогось збою включилась функція Опція «Shake to Pay»

  і ніяк не вдавалось її вгамувати. навіть переустановкою монобанку ( про відключення геолокації не згадую, це було зроблено відразу). Маска з функцією відключалась лише на 2 сек. Допомогло перезавантаження телефону. ПОКИ що допомогло.. Тел Galaxy. функцію включати не хочу. подивлюсь, що буде далі.

  Відповісти
 • 06.02.2024 в 13:52

  функция глючная, деньги ушли на чужую карту
  обычно я доверяю банку, я видел как выбрали моё фото, как деньги ушли, но деньги попали кому-то другому
  человек ушёл что бы не ждать, а деньги вернуть на мою карту не вышло

  Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *