Благодійність в Монобанк Україна

Абсолютно всі клієнти Моно банк можуть пожертвувати гроші до фонду благодійної організації прямо з офіційного додатка. Більш того, для цього можна використовувати нарахований кешбек за покупки. Саме Monobank першим в Україні надав таку можливість, всі решта банків слідом також інтегрували подібний функціонал.

Як самостійно пожертвувати в Монобанку

Щоб самостійно передати на благодійність через додаток гроші, необхідно авторизуватися в мобільному онлайн-банкінгу, перейти в розділ «Інші платежі». Там буде відповідний пункт: «Благодійність».

передати на благодійність через монобанк

Залишиться тільки вибрати фонд (їх перелік може змінюватися періодично), вказати суму операції і підтвердити транзакцію. Є можливість також додати платіж в регулярні. Комісій і лімітів по таким транзакціях не передбачено.

передати на благодійність через монобанк-2

Єдине обмеження: для переказу можна використовувати тільки гривневий рахунок. Якщо у користувача також є доларовий, або в євро, то спершу потрібно кошти конвертувати (це також можна зробити прямо в додатку).

Upd від 28.02.2022 оновився список благодійних фондів (у зв’язку із вторгненням армії рф на територію України). Рекомендуємо вам робити пожертвування саме у фонди, що мають відношення до ЗСУ – це значно прискорить нашу перемогу. Ось основні з переліку:

 • Благодійний фонд Сергія Притули
 • Повернися живим
 • Підтримка армії (єдиний рахунок)
 • Гуманітарна допомога (єдиний рахунок)
 • Леви на джипі
 • United24
 • Комфортне житло для переселенців
 • Солом’янські котики

Прямі перекази з використанням іноземних валют на благодійність – не підтримуються.

Як налаштувати кешбек на благодійність

Щоб передати кешбек на благодійність в Монобанку необхідно виконати його налаштування напочатку місяця. 1-го числа в програмі з’являється рядок «Вибрати категорії». Там необхідно відзначити, по яким з них клієнт бажає отримувати кешбек. Потім – поставити позначку в пункті «Надіслати на благодійність».

пожертвувати через монобанк

Можна також вказати, в який саме фонд: Підтримка армії, Вернись живим, Dobro.ua, Таблеточки, або інші. Після залишиться лише активувати нарахування кешбеку.

пожертвувати через монобанк-2

В кінці місяця в додатку надішлють звіт. Скільки всього було отримано грошей в рахунок кешбеку, скільки переведено на користь благодійного фонду сумарно і так далі.

До речі, на офіційному сайті Монобанк є розділ «Кураж». І там публікується загальна статистика за послугою переказу кешбеку на благодійність.

Наприклад, на початку 2021 року близько 300 тисяч користувачів скористалися цією функцією. І сумарно з їх допомогою тоді вдалося зібрати близько 27 мільйонів гривень. Періодично там також публікують короткі зведення про те, як саме були витрачені дані гроші (на індивідуальну допомогу, придбання медичного обладнання і так далі). Функція працює на безстроковій основі.

Консультант

10 комментариев для “Благодійність в Монобанк Україна

 • 17.01.2023 в 23:19

  Як благодійному фонду потрапити до пепеліку фондів? Чи може благодійний фонд оформити карту і відкривати банки?

  Відповісти
  • 18.01.2023 в 11:32

   Доброго дня, ви можете написати заявку на info@monobank.ua, вказавши назву фонду, його профіль, працівників та здобутки. Або зателефонувати на 0 800 205 205 та оформити заявку по телефону через співробітника КЦ. Менеджер банку зв’яжеться з вами щодо умов та перевірки данних.
   Так, благодійний фонд повинен бути зареєстрованим та мати відповідні рахунки та реквізити. Після чого звісно можна користуватись картками (що прив’язані до рахунку фонду) та надавати посилання на Банку.

   Відповісти
 • 23.06.2023 в 09:12

  Добрий день. Підкажіть, будь ласка, скільки карток mono може відкривати Благодійний фонд, у якого є рахунок в Універсал банку, одну чи більше? Дякую.

  Відповісти
  • 23.06.2023 в 09:20

   Добрий день, Олена, що стосується благодійних організацій, умови можуть бути індивідуальними. Напишіть, будь-ласка, ваше прохання на E-mail: info@monobank.ua – менеджер Моно зв’яжеться з вами для вирішення всіх питань.

   Відповісти
 • 17.07.2023 в 16:03

  Який вид рахунку потрібно відкрити для міжнародного благодійного фонду

  Відповісти
  • 17.07.2023 в 16:12

   Доброго дня, Борис, у вашому випадку краще буде валютний рахунок, але з приводу співапраці з благодійними організаціями та їх рахунками, краще розкаже та надасть індивідуальні умови менеджер відділу. Якщо у вас фонд, напишіть на пошту info@monobank.ua, вкажіть назву та контакти для зворотного зв’язку.

   Відповісти
 • 01.08.2023 в 14:14

  Підкажіть, чи може БФ відкрити банку на рахунок саме благодійного фонду, а не приватної особи? Приміром, як у фонду Притули

  Відповісти
  • 01.08.2023 в 14:20

   Може, але це потрібно оформити через менеджера, напишіть будь ласка зявку на info@monobank.ua (обов’язково вкажіть контактні дані).

   Відповісти
  • 16.08.2023 в 16:28

   Доброго дня, я голова Благодійного фонду, хотів би відкрити рахунок у вашому банку, підкажіть як це зробити

   Відповісти
   • 16.08.2023 в 16:37

    Доброго дня, відправте будь ласка заявку на E-mail: info@monobank.ua. Обов’язково вкажіть назву фонду та адресу розміщення, хто є засновником, профілі у соц. мережах та контакти для зворотного зв’язку 🙂

    Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *