Благодійність в Монобанк Україна

Абсолютно всі клієнти Моно банк можуть пожертвувати гроші до фонду благодійної організації прямо з офіційного додатка. Більш того, для цього можна використовувати нарахований кешбек за покупки. Саме Monobank першим в Україні надав таку можливість, всі решта банків слідом також інтегрували подібний функціонал.

Як самостійно пожертвувати в Монобанку

Щоб самостійно передати на благодійність через додаток гроші, необхідно авторизуватися в мобільному онлайн-банкінгу, перейти в розділ «Інші платежі». Там буде відповідний пункт: «Благодійність».

передати на благодійність через монобанк

Залишиться тільки вибрати фонд (їх перелік може змінюватися періодично), вказати суму операції і підтвердити транзакцію. Є можливість також додати платіж в регулярні. Комісій і лімітів по таким транзакціях не передбачено.

передати на благодійність через монобанк-2

Єдине обмеження: для переказу можна використовувати тільки гривневий рахунок. Якщо у користувача також є доларовий, або в євро, то спершу потрібно кошти конвертувати (це також можна зробити прямо в додатку).

Прямі перекази з використанням іноземних валют на благодійність – не підтримуються.

Як налаштувати кешбек на благодійність

Щоб передати кешбек на благодійність в Монобанку необхідно виконати його налаштування напочатку місяця. 1-го числа в програмі з’являється рядок «Вибрати категорії». Там необхідно відзначити, по яким з них клієнт бажає отримувати кешбек. Потім – поставити позначку в пункті «Надіслати на благодійність».

пожертвувати через монобанк

Можна також вказати, в який саме фонд: Dobro.ua, Таблеточки, або інші. Після залишиться лише активувати нарахування кешбеку.

пожертвувати через монобанк-2

В кінці місяця в додатку надішлють звіт. Скільки всього було отримано грошей в рахунок кешбеку, скільки переведено на користь благодійного фонду сумарно і так далі.

До речі, на офіційному сайті Монобанк є розділ «Кураж». І там публікується загальна статистика за послугою переказу кешбеку на благодійність.

Наприклад, на початку 2021 року близько 300 тисяч користувачів скористалися цією функцією. І сумарно з їх допомогою тоді вдалося зібрати близько 27 мільйонів гривень. Періодично там також публікують короткі зведення про те, як саме були витрачені дані гроші (на індивідуальну допомогу, придбання медичного обладнання і так далі). Функція працює на безстроковій основі.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *