Оптимізація Банки від Моно для стрімерів

Всі клієнти мобільного банку Monobank, давно вже знають про унікальну послуги «Банку», яка дозволяє накопичувати гроші від різних операцій з карткою, або робити спільні збори, при цьому, кошти можливо взяти з Банки у будь-який момент, у будь-якому обсязі та без комісій.

Опція спільного поповнення в послузі «Банку від Моно» завжди була популярною, зручно скидатися на спільні закупівлі та витрати для колективу, посиденьки, подарунки та інше. Однак, до нашої країни прийшла війна, яку розв’язала росія та «Банка» стала самим пріоритетним інструментом для підтримки ЗСУ та постраждалих від військових дій.

Волонтери, небайдужі і навіть діти, почали користуватися «Банкою» для локального збору коштів. Мега-збори на сотні мільйонів гривень для закупівлі машин, дронів, бронемашин та спец. амуніції проводили Сергій Притула (фонд «Сергія Притули»), Ігор Лаченков (волонтер, активіст, блогер), Тарас Чмут (військовий аналітик, резервіст) саме через сервіс Банка від Monobank.

Mono не стоїть на місці і постійно розвиває свої продукти, навіть у такий складний час. І наступним оновленням для Банки став віджет для стріму. Він сумісний з безліччю програм для стримінгу, однак, підказки створені для найпопулярнішої – OBS Studio.

Що таке віджет Банки для стріму

Створивши Банку для накопичення коштів, можна активувати спільний збір – це дасть можливість всім бажаючим, які перейдуть за посиланням на банку, поповнити її, тим самим підтримавши збір.

Для цього потрібно зайти в застосунок Monobank на смартфоні, перейти до Банки та вибрати пункт «Поділитися банкою».

поділитися банкою для збирання грошей

Дати дозвіл та після, скопіювати посилання на банку простим натисканням на неї (посилання типу: send.monobank.ua/jar/xxx…).

посилання на банку від монобанку

Щоб отримати віджет банки для стриму , потрібно відкрити це посилання в WEB (у будь-якому браузері на комп’ютері, смартфоні, планшеті). У правому нижньому кутку буде кнопка «Віджет для стріму», натискаємо її та відразу побачимо вікно налаштувань майбутнього віджета.

кнопка віджет для банки монобанку

Налаштування віджету для стріму від Монобанк

Розробники пропонують 4 варіанти віджетів Банки Монобанк для збору донатів, які можна розмістити на екрані під час стрімінгу на Twitch, YouTube та інших стрімінгових сервісах.

Віджет QR-код

Перше, що ми побачимо у вікні налаштувань, класичний QR-код для поповнення вашої банки. Він прикольний, з вушками 🙂

віджет qr-code для банки від монобанк

Щоб розмістити його на екрані вашого стріма, просто натисніть кнопку «Скопіювати віджет», після чого, в OBS Studio потрібно буде створити джерело з типом «Браузер» і додати лінк на віджет туди, вказавши рекомендовані розміри і розмістимо його у зручному місці на екрані.

Єдиний віджет

Мабуть, найкрутіший за дизайном та функціональністю віджет банки для збору донатів на стримі.

єдиний віджет банки для стріму

У ньому відображається мета збору, QR–код для швидкого поповнення та прогрес-бар, що відображає фінальну суму збору та поточний стан наповненості банки.

Особливості

Для єдиного віджету банки можна вибрати кілька дизайнів оформлення з представлених. Крім класичного чорного є фіолетовий, бірюзовий, бузково-жовтогарячий.

Віджет прогрес-бар

Такий віджет має вигляд смужки із процентною шкалою заповнюваності до виконання цілі.

віджет прогрес-бар від банки монобанку

Він не займає багато місця на екрані стріму, відображає статус збору, має велику варіативність налаштування.

Особливості

Для віджету банки прогрес-бар можна налаштувати:

 • Розмір (великий/маленький);
 • Індикатор (з обведенням/залитий);
 • Стиль кутів (закруглений/скошений).

Також, налаштовуються кольори самої шкали прогрес-бару. Текст цілі збору можна зробити чорним чи білим кольором. Заливка шкали: патріотичний стиль у кольорах прапора (синьо-жовтий), рожевий, бірюзовий, фіолетовий.

Оповіщення про поповнення банки на стрімі

У розділі налаштувань є окремий пункт «Оповіщення», який налаштовується за спеціальним дозволом (його можна надати, відсканувавши QR-код у цьому розділі).

підтвердити вхід до розділу оповіщення віджетів банки

Після активації розділу Оповіщень, ви побачите анімованого Моно-Котика, який трясе банку з монетками.

віджет оповіщення донатів у банку монобанк для стриму

Після додавання віджету у ваш OBS Studio, саме він з’являтиметься на екрані стріму, при кожному поповненні банки. Дотримуйтесь підказок з налаштування в OBS-s, зазначених у вікні копіювання віджету.

посилання для додавання віджету на стриму

В оповіщенні буде вказано від кого надійшов донат у банку та сума поповнення.

Особливості

Для віджету сповіщень про поповнення банки на стрімі можна вибрати колір тексту: чорний або білий і увімкнути/ вимкнути звук поповнення банки. Все інше в ньому ідеальне J

Використання віджету банки Моно на стрімі

Імениті українські стримери з перших днів релізу активно використовують віджет Банки Монобанк на своїх стрімах. Наприклад, відомий український Pro-гравець у Counter Strike, колишній кіберспортсмен, що виступав за команду Natus Vincere, найкращий коментатор Counter-Strike: Global Offensive з 2017 до 2021 року – Ceh9 (Арсеній Триноженко). Віджет банки розташований у нього на екрані стріму:

як віджет банки монобанк виглядати на екрані стріму

На даний момент, Арсеній (Ceh9), у вільне час стрімить на платформі Twitch (його канал – https://www.twitch.tv/ceh9), оглядає ситуацію в країні та новини, активно спілкується зі своєю аудиторією в режимі он-лайн. Організовує невеликі збори на підтримку ЗСУ та постраждалих від військових дій.

Відео-огляд віджету для стрімінгу

Невелике відео від маркетинг-директора monobank – Анатолія Рогальського, про те, як використовувати віджети в OBS Studio:

Приєднатися до великої сучасної сім’ї Mono дуже просто! Тисні на “Оформити” – отримуй спрощену реєстрацію (1-2 хвилини), а ще бонус на рахунок +50 грн. (кешбек).

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

4 комментариев для “Оптимізація Банки від Моно для стрімерів

 • 02.08.2023 в 20:12

  Добрий день! Будь ласка, добавте можливість регулювати тривалість оповіщення віджету на стрімі та звучання мелодії. Наприклад, декілька опцій – 3/5/10 секунд щоб сповіщення висіло на екрані та три мелодії різної тривалості, бо часом навіть не помічається той звук і віджет, бо так швидко зникає. Дякую!

  Відповісти
  • 02.08.2023 в 20:20

   Добрий день, Софія, ваші побажання разом з бажаннями та зауваженнями інших користувачів віджета, були відправлені на розгляд відповідального відділу розробки, дякуємо, що робите Mono ще крутішим.

   Відповісти
 • 03.08.2023 в 19:47

  доброго дня
  чи можна використовувати віджет на сайті?

  Відповісти
  • 03.08.2023 в 20:00

   Доброго дня, теоретично він для цього не розрахований, але програмісти – творять дива 🙂 Для сайту швидко можна використати статичні банери та QR-код, який можна взяти у розділі Банки – “Поділитись”.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *