Як перевести з QIWI на Монобанк і навпаки

Вже протягом 10 років в нашому житті активно використовуються електронні гроші, електронні платежі. Працювати, здійснювати покупки, отримувати послуги можна з комфортом, не виходячи з дому. Всі перераховані послуги доступні у будь-якій точці світу.

У фінансовій сфері також впроваджуються віртуальні банківські карти. У зв’язку з цим у користувачів виникає необхідність переказувати кошти з електронних платіжних систем на віртуальні картки. Користувачі однієї з найбільш популярних електронних систем можуть швидко і на вигідних умовах переводити гроші з Ківі на Монобанк.

 

 

Способи вивести гроші з Ківі на Монобанк в Україні

перевести з ківі на монобанк

Єдиний спосіб обміняти рублі на гривні і вивести гроші з Ківі на карту Monobank – скористатися послугами обмінників. Такі сервіси можна знайти самостійно, скориставшись пошуковою системою Гугл, або скористатися тематичними фінансовими сайтами.

З точки зору безпеки і надійності фінансові сайти краще, оскільки інформація про обмінники тут ретельно перевіряється, відбираються найнадійніші.

Вибираючи обмінник, звертайте увагу на такі критерії:

 • поточний курс;
 • наявність комісії за переказ коштів і конвертацію валюти;
 • резерв грошей на момент обміну коштів (даний параметр характеризує надійність обмінника);
 • наявність онлайн-калькулятора, з допомогою якого ви заздалегідь зможете прорахувати,  яку суму отримаєте;
 • уважно читайте відгуки інших клієнтів.
Важливо!
Електронна система Ківі нараховує 2% за виведення грошей на карти Монобанк.

Скористатися сервісом-обмінником

 

 

На фінансових сайтах зібрані обмінні пункти, де можна обміняти рублі з гаманця Ківі на карту двома способами:

 • в автоматичному режимі;
 • вручну.

обмін з qiwi на монобанк України

Обов’язково звертайте увагу на наявність спеціальних міток, розташованих поруч з назвою обмінника. Вибравши конкретний пункт обміну, користувач переходить на його офіційний сайт, щоб здійснити операцію.

Зверніть увагу, що багато обмінників пропонують постійним клієнтам участь в бонусній системі – чим частіше і більше здійснювати перекази, тим менше розмір комісії.

На сайтах усіх обмінників вказані актуальні курси валют, встановлені НБУ. Якщо курси вас не влаштовують, скористайтеся функцією подвійного обміну. Іноді обмін Ківі на Монобанк вигідніше через транзитну валюту.

Оформлення ідентифікованого гаманця QiWi

Зверніть увагу, що можливості Ківі гаманця визначаються його статусом. Для зберігання грошей, виведення коштів, переказів електронний гаманець повинен пройти ідентифікацію – це вимога встановлена ​​статтею 7 Федерального Закону № 115-ФЗ.

При реєстрації гаманця в системі йому автоматично присвоюється статус «Мінімальний». Це означає, що передбачені обмеження на поповнення, зберігання, виведення коштів і платежі.

Щоб зняти обмеження, потрібно підвищити статус до «Основного» або «Професійного». Після цього власник отримує право купувати товари на зарубіжних сайтах, переказувати кошти на гаманці інших електронних систем.

переклад з монобанк на ківі

Як зробити переказ з Монобанк на Ківі

 1. Перейдіть на офіційний сайт обмінника.
 2. Виберіть послугу – Монобанк-Ківі.
 3. Вкажіть суму переказу, натисніть «Переказати».
 4. Вкажіть персональні дані: ПІБ, номер електронного гаманця, номер карти Монобанк, контактний номер телефону та адресу електронної пошти.
 5. Далі необхідно прийняти умови виведення коштів і натиснути «Сплатити».
 6. На наступному етапі потрібно підтвердити операцію і ввести пароль у відповідне поле.

Тепер залишається дочекатися зарахування грошей на електронний гаманець. У зворотному напрямку операція здійснюється аналогічно.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *