Управління підписками тепер і в Монобанк

Дивуєшся від незрозумілих списань сум з карти Монобанку? Не розумієш за що і куди йдуть кошти з рахунку? Тепер у клієнтів онлайн банку такої проблеми не буде. З 02.06.2021 Монобанк додав можливість “Управління підписками” в своєму додатку.

Тепер ви можете керувати доступом різних сервісів до своєї карти в розділі “Онлайн-платежі”. Опція доступна абсолютно у всіх клієнтів нашого банку.

Перенесено!
Увага! Цей розділ було перенесено! Тепер він знаходиться в меню керування карткою (з головного екрана свайп ліворуч – меню під карткою) – Онлайн-платежі (як і показано на скріншоті нижче).

розділ онлайн-платежі у додатку монобанк

В папці “Онлайн-платежі” ви побачите всіх продавців і майданчики до яких прив’язана ваша карта і за якими були списання, наприклад: AliExpress, Uber, NetFlix, Uklon, MEGOGO тощо.

подивитися підписки у монобанку

Ви можете заблокувати списання від продавця, а в деяких сервісах і відв’язати карту, тим самим блокуючи автоматичні онлайн-платежі з вашої картки в зазначену організацію.

скасувати підписку і відв'язати карту монобанк

Однак, зверніть увагу, що блокування або відв’язана карта, це не те ж саме, що відключення підписки.

Сервіс може накопичувати ваш борг по підпискам і списати його в повному обсязі, коли ви знову захочете скористатися його послугами.

Рекомендації

Радимо використовувати опцію “Управління підписками” і блокувати списання тільки для випадків, коли ви не знаєте, за що списуються гроші.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *