Як поповнити карту Монобанк – всі способи

Способів поповнити Монобанк доволі багато. У клієнтів, які тільки відкрили банківську карту в компанії, часто виникають труднощі з поповненням рахунку. Пов’язано це з тим, що на відміну від класичних банків, Монобанк не має фізичних відділень, в результаті внести гроші через касу просто не вийде.

На ділі користувачам пропонується велика кількість способів поповнення рахунку, серед яких можна вибрати найбільш підходящий.

Способи поповнити Монобанк без комісії

Поповнення Монобанк без відсотків пропонують деякі українські банки.

поповнити монобанк без комісії

Так, внести гроші на касі без сплати додаткових грошей можна в наступних компаніях:

 • Мегабанк;
 • ОТП;
 • Укрсиббанк;
 • Альфа-банк;
 • Південний;
 • Марфін (МТБ);
 • Укрексімбанк та ін.

Один з найбільших українських банків Приватбанк при поповненні стягує суму в 0,5% від розміру платежу. Враховуйте, що встановлений також мінімальний розмір комісії – не менше 5 гривень. Якщо ви поповнюєте рахунок в касі Приватбанку на суму 200 гривень, з вас знімуть комісію в розмірі 5 гривень, а не 1.

Через термінали і банкомати

Поповнити картку Монобанк готівкою можна через термінали самообслуговування. Термінали iBox розташовані у всіх регіонах України, тому ніяких проблем з внесенням грошей на рахунок не виникне.

як поповнити карту монобанк через термінал

Клієнту необхідно знати номер мобільного, на який зареєстрована карта Моно або номер банківської карти, яку потрібно поповнити.

Робота з терміналами самообслуговування інтуїтивно зрозуміла, навіть якщо ви раніше ніколи не поповнювали рахунок – введіть реквізити, внесіть готівкові кошти і поповните рахунок.

Гроші прийдуть миттєво, з суми не буде списана комісія. У деяких терміналах самообслуговування встановлено сканер для банківської карти, це дає можливість швидко поповнити рахунок Моно з іншого банківської карти. Поповнити рахунок без комісії можна в терміналах самообслуговування, які належать ТАСКом Банку.

Поповнення доступно і в інших банківських терміналах самообслуговування. Внести гроші можна через Приват або Ощад, при цьому з суми буде стягуватися комісія в розмірі, передбаченому тарифами банку (1-2%). Для поповнення карткового рахунку через термінали Приват необхідно:

 1. У головному меню вибрати пункт «Поповнення картки іншого банку за номером».
 2. Ввести номер карти. Враховуйте, на відміну від Привату, для карт Моно дані про ПІБ клієнта в кінці не з’являються автоматично, тому важливо ретельно перевіряти інформацію, що вводиться.
 3. Вибрати спосіб поповнення – готівкою або з карти Приватбанку. Якщо поповнення з карти – вставте її в картоприймач і введіть пін-код.
 4. Підтвердіть операцію і при необхідності роздрукуйте чек.

Через онлайн-банкінг та відділення банків

Якщо потрібна сума у вас знаходиться в безготівковому вигляді на карті іншого банку, покласти гроші на карту Монобанка можна через інтернет-банкінг.

пункти поповнення монобанк

Процедура передбачає наступні кроки:

 1. Авторизуйтесь в особистому кабінеті на сайті вашого банку або через мобільний додаток.
 2. Виберіть пункт «Переказ між картами» і далі «Переказ на карту іншого банку».
 3. Введіть реквізити пластика Моно, вкажіть необхідну суму переказу і підтвердіть операцію.

При переказі через інтернет-банкінг може стягуватися комісія. Розмір залежить від конкретного банку – в Приваті з рахунку користувача списується 0,5% комісії (але не менше 5 гривень), Для клієнтів Укрсиббанку переказ через інтернет-банкінг буде супроводжуватися комісією в розмірі від 2 до 8 гривень.

Поповнення є також в касах будь-яких українських банків.

Клієнту достатньо вказати оператору номер карти або номер розрахункового рахунку, показати документ, що засвідчує особу, передати необхідну для поповнення суму.

Термін надходження грошей при переказі в касі може становити від 1 до 3 робочих днів.

Поповнення з іншої картки

Поповнення рахунку Монобанк доступне і з іншої банківської картки, яка оформлена в компанії. Це найпростіший спосіб поповнення, який не передбачає списання додаткової комісії за переказ.

Для переказу грошей необхідно:

 1. Відкрити мобільний додаток і пройти авторизацію при необхідності.
 2. Вибрати опцію «Поповнити свою карту» і далі пункт «З іншої карти».
 3. Вказати реквізити рахунку, з якого буде зроблено поповнення – номер карти, термін дії, захисний код.
 4. Підтвердити платіж.

monobank поповнення з іншої картки

Аналогічним способом в додатку можна поповнювати рахунок і з банківських карт інших українських банків. Розмір комісії при цьому варіюється від 0 до 2% в залежності від умов обслуговування конкретної установи.

Як поповнити карту Монобанка за кордоном

Необхідність в поповненні рахунку з іншої країни може виникнути у користувачів, які проживають в Україні, при цьому працюють дистанційно і отримують гроші в іншій країні. Роботодавець може швидко відправити платіж на карту без складних маніпуляцій.

як покласти гроші на карту монобанк

Для цього потрібно:

 1. Звернутися у будь-який банк за місцем проживання. Бажано заздалегідь ознайомитися з умовами роботи фінансових установ, щоб вибрати те, яке стягує мінімальну комісію при проведенні платежу.
 2. Повідомити оператору такі дані – назва банку, в якому відкрито рахунок у одержувача, код в системі, код SWIFT банку-кореспондента, номер банківського рахунку, паспортні дані одержувача.
 3. Передати касиру грошову суму, яку потрібно перевести на рахунок одержувача.

Платежі приходять протягом декількох хвилин, іноді час може збільшуватися до декількох робочих днів.

За посиланням

Щоб спростити поповнення рахунку для інших користувачів, власник карти Монобанк може створити спеціальне посилання на здійснення платежу і передати її відправнику будь-яким зручним способом.

монобанк поповнення за посиланням

Поповнити картку Монобанк по посиланню можна на будь-яку суму. Найзручніше відправляти посилання через месенджер. Перейшовши за посиланням, користувач отримає доступ до вікна поповнення, де потрібно ввести такі дані:

 • Сума переказу в гривнях;
 • Номер банківської карти відправника;
 • ім’я;
 • Термін дії карти;
 • Код CVC2.

Також можна заповнити поле «Коментар», вказавши призначення переказу. Всі поля обов’язкові для заповнення для відправлення грошового переказу.

Після введення перевірте правильність зазначеної інформації і клацніть на кнопку «Відправити».

Створити посилання на поповнення можна в додатку Монобанк, при цьому програма сама запропонує користувачеві відправити дані через популярні месенджери або соціальні мережі.

Як поповнити валютні карти Монобанк

Поповнення валютних карток від Монобанк можливо декількома способами:

 • Готівкою у відділеннях Універсал Банку, А-Банку і ТАСКом банку;
 • Через систему Swift-платежів з-за кордону.

як поповнити доларову карту монобанк

Якщо в мобільному додатку в меню поповнення вибрати пункт «Готівкові», автоматично відкриються карти Гугл, де можна буде знайти найближче до вас відділення зазначених банків для проведення платежу.

Отримати потрібні дані для відправки платежу з іншої країни також можна в додатку, клацнувши на пункт «За реквізитами з-за кордону».

Консультант

8 комментариев для “Як поповнити карту Монобанк – всі способи

 • 03.01.2022 в 10:00

  Доброго дня!
  Виправіть будь ласка скріншоти на україномовні будь ласка, а то не зрозуміло що написано)
  дякую

  Відповісти
  • 03.01.2022 в 11:30

   Сергію, вибачте за незручності, виправили інформацію.
   Спасибі, ваші зауваження дуже важливі для нас.

   Відповісти
 • 08.04.2022 в 11:33

  Через які термінали у Польщі можна поповнити картку монобанк

  Відповісти
  • 08.04.2022 в 11:48

   Юлія, нажаль готівкою наврядчи вийде поповнити через термінал. Ми радимо зробити переказ через касу банку (SWIFT / SEPA) на свої реквізити картки.

   Відповісти
   • 14.04.2022 в 14:24

    Чи можна поповнити карту у Великобританії у фунтах стерлінгів і чи будуть вони конвертуватись у гривні для погашення поточної заборгованості по кредиту? Дякую!

    Відповісти
    • 14.04.2022 в 15:01

     Доброго дня, Руслан, можна, у фунтах зробити поповнення карти можна через Swift. Для цього зайти в застосунок — Поповнити свою картку — SWIFT — обрати валюту Фунт стерлінгів, за отриманими реквізитами зробити поповнення.

     Відповісти
 • 12.05.2022 в 21:29

  Доброго дня!
  Підкажіть, будь ласка, чому попопвнення за посиланням не працює в Інстаграм?
  Чомусь треба все одно вносити номер картки

  Відповісти
  • 12.05.2022 в 22:01

   Анастасія, мабуть все діло у налаштуваннях Інстаграму, варто спробувати зробити переналаштування.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *