Як поповнити карту Монобанк – всі способи

Способів поповнити Монобанк доволі багато. У клієнтів, які тільки відкрили банківську карту в компанії, часто виникають труднощі з поповненням рахунку. Пов’язано це з тим, що на відміну від класичних банків, Монобанк не має фізичних відділень, в результаті внести гроші через касу просто не вийде.

На ділі користувачам пропонується велика кількість способів поповнення рахунку, серед яких можна вибрати найбільш підходящий.

Способи поповнити Монобанк без комісії

Поповнення Монобанк без відсотків пропонують деякі українські банки.

поповнити монобанк без комісії

Так, внести гроші на касі без сплати додаткових грошей можна в наступних компаніях:

 • Мегабанк;
 • ОТП;
 • Укрсиббанк;
 • А-Банк;
 • Універсал Банк;
 • Південний;
 • Марфін (МТБ);
 • Укргазбанк;
 • Укрексімбанк та ін.

Один з найбільших українських банків Приватбанк при поповненні стягує суму в 0,5% від розміру платежу. Враховуйте, що встановлений також мінімальний розмір комісії – не менше 5 гривень. Якщо ви поповнюєте рахунок в касі Приватбанку на суму 200 гривень, з вас знімуть комісію в розмірі 5 гривень, а не 1.

Через термінали і банкомати

Поповнити картку Монобанк готівкою можна через термінали самообслуговування. Термінали партнерів розташовані у всіх регіонах України, тому ніяких проблем з внесенням грошей на рахунок не виникне.

як поповнити карту монобанк через термінал

Клієнту необхідно знати номер мобільного, на який зареєстрована карта Моно або номер банківської карти, яку потрібно поповнити.

Робота з терміналами самообслуговування інтуїтивно зрозуміла, навіть якщо ви раніше ніколи не поповнювали рахунок – введіть реквізити, внесіть готівкові кошти і поповните рахунок.

Гроші прийдуть миттєво, з суми не буде списана комісія. У деяких терміналах самообслуговування встановлено сканер для банківської карти (це термінали системи City24 і EasyPay), це дає можливість швидко поповнити рахунок Моно з іншого банківської карти. Поповнити рахунок без комісії можна в терміналах самообслуговування, які належать А-Банку, City24 та EasyPay.

Поповнення доступно і в інших банківських терміналах самообслуговування. Внести гроші можна через Приват або Ощад, при цьому з суми буде стягуватися комісія в розмірі, передбаченому тарифами банку (1-2%). Для поповнення карткового рахунку через термінали Приват необхідно:

 1. У головному меню вибрати пункт «Поповнення картки іншого банку за номером».
 2. Ввести номер карти. Враховуйте, на відміну від Привату, для карт Моно дані про ПІБ клієнта в кінці не з’являються автоматично, тому важливо ретельно перевіряти інформацію, що вводиться.
 3. Вибрати спосіб поповнення – готівкою або з карти Приватбанку. Якщо поповнення з карти – вставте її в картоприймач і введіть пін-код.
 4. Підтвердіть операцію і при необхідності роздрукуйте чек.
Зверніть увагу!
З 07.03.2023 до терміналів А-банк, які приймають поповнення Моно без комісії, приєдналися ще термінали мереж EasyPay та City24. При поповненні через них комісія = 0%. Детальніше…

Через онлайн-банкінг та відділення банків

Якщо потрібна сума у вас знаходиться в безготівковому вигляді на карті іншого банку, покласти гроші на карту Монобанка можна через інтернет-банкінг.

пункти поповнення монобанк

Процедура передбачає наступні кроки:

 1. Авторизуйтесь в особистому кабінеті на сайті вашого банку або через мобільний додаток.
 2. Виберіть пункт «Переказ між картами» і далі «Переказ на карту іншого банку».
 3. Введіть реквізити пластика Моно, вкажіть необхідну суму переказу і підтвердіть операцію.

При переказі через інтернет-банкінг може стягуватися комісія. Розмір залежить від конкретного банку – в Приваті з рахунку користувача списується 0,5% комісії (але не менше 5 гривень), Для клієнтів Укрсиббанку переказ через інтернет-банкінг буде супроводжуватися комісією в розмірі від 2 до 8 гривень.

Через відділення банків-партнерів: А-Банк, Універсал Банк та Укргазбанку комісія за переказ на картку Моно не стягується. Обмежень за сумою також немає.

Поповнення є також в касах будь-яких українських банків.

Клієнту достатньо вказати оператору номер карти або номер розрахункового рахунку, показати документ, що засвідчує особу, передати необхідну для поповнення суму.

Термін надходження грошей при переказі в касі може становити від 1 до 3 робочих днів.

Поповнення з іншої картки

Поповнення рахунку Монобанк доступне і з іншої банківської картки, яка оформлена в компанії. Це найпростіший спосіб поповнення, який не передбачає списання додаткової комісії за переказ.

Для переказу грошей необхідно:

 1. Відкрити мобільний додаток і пройти авторизацію при необхідності.
 2. Вибрати опцію «Поповнити свою карту» і далі пункт «З іншої карти».
 3. Вказати реквізити рахунку, з якого буде зроблено поповнення – номер карти, термін дії, захисний код.
 4. Підтвердити платіж.

monobank поповнення з іншої картки

Аналогічним способом в додатку можна поповнювати рахунок і з банківських карт інших українських банків. Розмір комісії при цьому варіюється від 0 до 2% в залежності від умов обслуговування конкретної установи.

Як поповнити карту Монобанка за кордоном

Необхідність в поповненні рахунку з іншої країни може виникнути у користувачів, які проживають в Україні, при цьому працюють дистанційно і отримують гроші в іншій країні. Роботодавець може швидко відправити платіж на карту без складних маніпуляцій.

як покласти гроші на карту монобанк

Для цього потрібно:

 1. Звернутися у будь-який банк за місцем проживання. Бажано заздалегідь ознайомитися з умовами роботи фінансових установ, щоб вибрати те, яке стягує мінімальну комісію при проведенні платежу.
 2. Повідомити оператору такі дані – назва банку, в якому відкрито рахунок у одержувача, код в системі, код SWIFT банку-кореспондента, номер банківського рахунку, паспортні дані одержувача.
 3. Передати касиру грошову суму, яку потрібно перевести на рахунок одержувача.

Платежі приходять протягом декількох хвилин, іноді час може збільшуватися до декількох робочих днів.

За посиланням

Щоб спростити поповнення рахунку для інших користувачів, власник карти Монобанк може створити спеціальне посилання на здійснення платежу і передати її відправнику будь-яким зручним способом.

монобанк поповнення за посиланням

Поповнити картку Монобанк по посиланню можна на будь-яку суму. Найзручніше відправляти посилання через месенджер. Перейшовши за посиланням, користувач отримає доступ до вікна поповнення, де потрібно ввести такі дані:

 • Сума переказу в гривнях;
 • Номер банківської карти відправника;
 • ім’я;
 • Термін дії карти;
 • Код CVC2.

Також можна заповнити поле «Коментар», вказавши призначення переказу. Всі поля обов’язкові для заповнення для відправлення грошового переказу.

Після введення перевірте правильність зазначеної інформації і клацніть на кнопку «Відправити».

Створити посилання на поповнення можна в додатку Монобанк, при цьому програма сама запропонує користувачеві відправити дані через популярні месенджери або соціальні мережі.

Як поповнити валютні карти Монобанк

Поповнення валютних карток від Монобанк можливо декількома способами:

 • Готівкою у відділеннях Універсал Банку, А-Банку і Укргазбанку – без додаткових комісій;
 • У відділеннях інших банків українських банків (плата за послугу згідно з тарифами банку відправника);
 • Через систему Swift-платежів з-за кордону.

як поповнити доларову карту монобанк

Якщо в мобільному додатку в меню поповнення вибрати пункт «Готівкові», автоматично відкриються карти Гугл, де можна буде знайти найближче до вас відділення зазначених банків для проведення платежу.

Отримати потрібні дані для відправки платежу з іншої країни також можна в додатку, клацнувши на пункт «За реквізитами з-за кордону».

Консультант

44 комментариев для “Як поповнити карту Монобанк – всі способи

 • 03.01.2022 в 10:00

  Доброго дня!
  Виправіть будь ласка скріншоти на україномовні будь ласка, а то не зрозуміло що написано)
  дякую

  Відповісти
  • 03.01.2022 в 11:30

   Сергію, вибачте за незручності, виправили інформацію.
   Спасибі, ваші зауваження дуже важливі для нас.

   Відповісти
   • 01.03.2023 в 11:33

    Доброго дня. Підкажіть, свою валютну карту можливо поповнити через відділення А Банку іншою особою, яка покаже мої документи?

    Відповісти
    • 01.03.2023 в 11:43

     Доброго дня, на даний момент, поповнити валютну карту може тільки власник карти. Поповнення 3-ми особами можливе при наявності довіреності. Якщо довірена особа також є клієнтом Моно, монжна зробити віртуальну довіреність через службу турботи – Тиць.

     Відповісти
 • 08.04.2022 в 11:33

  Через які термінали у Польщі можна поповнити картку монобанк

  Відповісти
  • 08.04.2022 в 11:48

   Юлія, нажаль готівкою наврядчи вийде поповнити через термінал. Ми радимо зробити переказ через касу банку (SWIFT / SEPA) на свої реквізити картки.

   Відповісти
   • 14.04.2022 в 14:24

    Чи можна поповнити карту у Великобританії у фунтах стерлінгів і чи будуть вони конвертуватись у гривні для погашення поточної заборгованості по кредиту? Дякую!

    Відповісти
    • 14.04.2022 в 15:01

     Доброго дня, Руслан, можна, у фунтах зробити поповнення карти можна через Swift. Для цього зайти в застосунок — Поповнити свою картку — SWIFT — обрати валюту Фунт стерлінгів, за отриманими реквізитами зробити поповнення.

     Відповісти
   • 20.01.2023 в 01:18

    Підкажіть, будь ласка, чи можна поповнити валютну карту в Німеччині без комісії?

    Відповісти
    • 20.01.2023 в 06:21

     Доброго дня, тільки якщо будете робити переказ з грвневої картки на гривневу картку Моно. В інших випадках буде стягуватись комісія, бо ви знаходитесь за кордоном.

     Відповісти
 • 12.05.2022 в 21:29

  Доброго дня!
  Підкажіть, будь ласка, чому попопвнення за посиланням не працює в Інстаграм?
  Чомусь треба все одно вносити номер картки

  Відповісти
  • 12.05.2022 в 22:01

   Анастасія, мабуть все діло у налаштуваннях Інстаграму, варто спробувати зробити переналаштування.

   Відповісти
 • 15.06.2022 в 16:05

  Доброго дня!
  Підкажіть будь-ласка, що не так. 09.06.2022 поповнила картку в додатку з іншої картки, а з 13.06.2022 не можу поповнити. Пише “сталася помилка”. Може є якісь обмеження на суму поповнення або кількість?

  Відповісти
  • 15.06.2022 в 16:33

   Доброго дня, Людмила, по Україні обмежень немає, але є обмеження для переказів на валютні та гривневі картки за кордоном. Підкажіть, яку операцію намагаєтеся зробити.

   Відповісти
 • 14.07.2022 в 10:13

  Як поповнити картку Моно з І-вох за номером телефону (номер картки не знаю)

  Відповісти
  • 14.07.2022 в 10:43

   Доброго дня, Федір, по номеру телефону поповнити картку невдасться. Банк не розголошує конфіденційні дані (а номер є одним з таких даних) третім особам та стороннім компаніям. Тому тільки за номером картки (16 цифр), або через NFC-зчитувач (треба прикласти картку моно до нього).

   Відповісти
  • 21.12.2022 в 20:51

   чи можна з картки монобанку перекинути кошти за кордон

   Відповісти
 • 22.08.2022 в 23:44

  Добрий вечір ! Підкажіть, будь ласка, як поповнити карту Monobank з рахунку телефона, якщо сам ніякої карти не маю?

  Відповісти
  • 23.08.2022 в 00:07

   Доброї ночі, Василь, ви можете скористатися особистим кабінетом на сайті свого мобильного оператора, або у мобільному застосунку оператора зв’язку та перевести гроші з балансу на картку, просто вказавши її номер (16 цифр). Але це можна зробити за умови, що ваш тарифний план дозволяє робити такі перекази, та оператор не обмежив цю послугу (це можна уточнити подзвонивши до їх call-центру, або у чаті підтримки).

   Відповісти
   • 20.02.2023 в 08:44

    Поповнення з карти на карту у додатку банк клірінговий дім бере відсоток за переказ.

    Відповісти
    • 20.02.2023 в 09:00

     Доброго дня, це можливо, сторонній банк отримувач / відправник може брати комісію за свої операції. Monobank за такі послуги не бере жодної плати.

     Відповісти
 • 23.08.2022 в 15:19

  Можете ще скинути посилання сайту , де можна скинути гроші з балансу на карту?

  Відповісти
  • 23.08.2022 в 15:27

   Доброго дня, вам потрібен сайт або застосунок саме вашого оператора. Ми дамо вам перелік усіх сайтів найбільших операторів України, щоб ві обрали потрібного вам: Lifecell, Vodafone, Київстар 👈 тиц на потрібний.

   Відповісти
   • 24.01.2023 в 12:09

    добрий день.чи можна отримати переказ з-за кордону у евро через маніграм на еврову картку Монобанка?

    Відповісти
    • 24.01.2023 в 12:17

     Доброго дня, Олена, звісно, щоб отримати переказ MoneyGram, зайдіть в меню на головному екрані – “Поповнити свою картку” – обрати пункт “MoneyGram” – ввести номер переказу який вам надасть відправник, а далі слідувати інструкціям / підказкам на екрані.

     Відповісти
   • 05.03.2023 в 05:40

    як отримати гроші від вестерніо

    Відповісти
    • 05.03.2023 в 05:57

     Добрий день, якщо ви маєте на увазі сервіс Western Union, тоді вам потрібно зайти в меню “Поповнити свою картку” – пункт “Western Union” – вказати номер переказу, який вам надасть людина/сервіс, що зробила переказ. Далі діяти згідно інструкції на екрані.

     Відповісти
 • 13.09.2022 в 11:46

  Я скидала гроші на банку монобанку, оплати кредиткою, повідомлення про помилки не було, але й підтвердження, що оплата пройшла теж не було, з кредитки гроші теж не знялися. Оплату було здійснено чи ні? Як можна робити платежі на монобанк якщо немає укр картки

  Відповісти
  • 13.09.2022 в 12:02

   Доброго дня, якщо вы поповнювали банку з власных коштів – це спрацює. За рахунок кредитних коштів – ні. Поповнити картку Монобанку можна з усіх карток, банків цивілізованих країн. Або через сервіси швидких переказів: WU, MoneyGram та інші

   Відповісти
 • 08.12.2022 в 17:57

  Добрий день, яку суму готівкою можна покласти через термінал на карту Монобанку протягом 1 дня? Чи можна здійснити з карти Монобанку один платіж на суму 80 000 грн?

  Відповісти
  • 08.12.2022 в 18:06

   Добрий день, Тетяна, обмежень на загальну суму поповнення картки – немає, але є обмеження за 1 операцію: якщо по номеру картки через iBox можна за 1 раз покласти не більше 4900 грн, ящко відсканувати фізичну картку через NFC-приймач терміналу iBox – можна за раз поповнити до 50 000 грн.
   Якщо платіж буде через інтернет-сервіси (покупка в магазині, оплата послуг, тощо) то лімітів на такі платежі від Моно – немає. Якщо ви будете робити платіж за реквізитами банку (юридичній особі), напишіть нам і ми вкажемо вам тарифи та ліміти.

   Відповісти
 • 08.03.2023 в 13:15

  Ibox наразі все…і це п.да

  Відповісти
  • 08.03.2023 в 13:25

   Доброго дня, нічого подібного 🙂 Моно за пів дня вирішив тимчасову проблему відкривши інші способи поповнення карток без комісії – детально ми описали ситуацію з ibox тут. Більш оперативна інформація у нашому ТГ-каналі: t.me/mono_info.

   Відповісти
 • 25.05.2023 в 17:18

  Чи можливо є сервіс поповнення картки через веб інтерфейс? як це реалізовано у приватбанк?
  З карти А (будь-якої Visa/master) на Карту Б (монобанк , euro/грн)

  Відповісти
  • 25.05.2023 в 17:31

   Доброго дня, Віталій, можна поповнити картку Моно “за посиланням”, у цьому випадку можна скористатись веб-інтерфейсом и відправник може це зробити з будь-якої картки. Також є варіант створити і поповнити банку. тАкож працюють p2p-перккази на Моно, просто зі свого банкінгу перевести кошти по номеру картки (16 цифр).

   Відповісти
 • 02.06.2023 в 11:30

  Доброго дня, в додатку монобанка в мене немає способу поповнення через MoneyGram чому? що треба робити що воно з’явилося, іменна картка вишущена

  Відповісти
  • 02.06.2023 в 11:43

   Доброго дня, спосіб можна знайти внизу списку у меню – “Поповнити свою картку”. Спосіб доступний для всіх карток, як гривневих так і валютних.

   Відповісти
 • 03.08.2023 в 11:34

  Добрий день. Чи можу я оплатити платіж за реквізитами не з картки, а готівкою в терміналі? Дякую.

  Відповісти
  • 03.08.2023 в 11:44

   Доброго дня, Віктор, можете, термінали на території України підтримують платежі за реквізитами – необхідно перейти у відповідний розділ меню термінала.

   Відповісти
 • 05.10.2023 в 15:07

  Доброго дня. Чи існує зараз обмеження на поповнення карти в євро через касу бінку? Якщо так – який ліміт і які підтверджуючі документи приймаютсья банком?

  Відповісти
  • 05.10.2023 в 15:13

   Доброго дня, Костянтин, ліміту на поповнення не має. Але, якщо сумма більше 400 тис. грн / міс (у еквіваленті), операція може потрапити під моніторинг, банк має право запросити документи, які підтверджують походження коштів.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *