Призупинено поповнення карток Монобанку через iBOX

Новина прокотилася всім українським інтернетом з вечора 7 березня, про те, що НБУ анулював банківську ліцензію АТ “АЙБОКС БАНК” за систематичні порушення законів щодо фінансового моніторингу.

EasyPay та City24 продовжують працювати без комісії (0% за поповнення).

Через це ТОВ “МЕТАПЕЙ”, яка є власником мережі терміналів iBOX, була змушена припинити будь-які операції (перекази, поповнення, оплати тощо) у терміналах по всій території України. Це стосується і їхнього сайту – ibox.ua, на ньому зараз так само не вийде зробити будь-які фінансові операції. Про це користувачі банку отримали повідомлення у додатку.

Термінали Айбокс користувалися популярністю у клієнтів monobank (через них можна було поповнювати картку без комісії – 0%), а щомісячний оборот становив близько 15 млрд. грн.

Заміна iBOX (на час відключення)

Приєднуйся
Хочеш бути в курсі новин та важливих сповіщень про роботу банку та його продуктів? Вступай до нашого Telegram-каналу Mono Info 👈Тиц, тільки корисна інформація.

Оскільки всі сервіси Айбокс поки не доступні, Монобанк просить своїх клієнтів використовувати інші способи поповнення картки з 0% комісії:

  • Термінал мережі EasyPay, City24 та А-Банк — без комісії (з вечора 07.03.2023 та до відновлення роботи iBOX).
  • У касах банків-партнерів: Універсал Банк, А-Банк, Укргазбанк.
поповнити моно без комісії у city24
Mono без комісії через City24
поповнення монобанку через easypay без комісії
Mono без комісії у терміналах EasyPay

Заміна Айбоксам була реалізована протягом 10-12 годин, саме так заявив О. Гороховський у своєму зверненні (далі цитата):

Скільки б пішло часу на аналогічний план Б у Європі, наприклад? Думаю оптимістично, 3-6 місяців, а Ми зробили це за півдня. Ласкаво просимо в Україну! Тут не звикли довго запрягати.

Коли повернеться спосіб оплати через iBOX

Як стверджують представники ТОВ “МЕТАПЕЙ”, їм необхідно 2-3 дні для укладання договорів із новими банками-партнерами, після чого роботу терміналів та послуг на сайті ibox.ua буде відновлено.

Щодо можливості поповнювати карти банків без комісії, через термінали мережі Айбокс як раніше, представники компанії нічого не заявляють. Моніторитимемо ситуацію і сповіщатимемо вас про всі зміни.

Кредитна картка Монобанк

  • Безкоштовне обслуговування
  • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
  • Пільговий період — до 62 днів
  • Оплата рахунків* — Без комісії
  • Кешбек — до 15% (за покупки)
  • Перекази і поповнення* — Без комісії
  • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *