Заміна карти Моно після закінчення терміну дії

Якщо у вашої картки підходить до закінчення термін дії (який вказаний на пластику, або на віртуальній формі в мобільному додатку). Її слід замінити заздалегідь, щоб користуватись всіма послугами без будь-яких проблем.

термін дії картки монобанк

Особливо це стосується тих клієнтів, які перебувають за кордоном і здійснюють розрахунки та фінансові операції з валютної або гривневої картки Монобанк. Якщо термін дії картки минув, ви не зможете здійснювати оплати/перекази на рахунки зарубіжних банків, за цим ведеться суворий контроль.

Як зробити заміну картки Монобанк

Приблизно за 1-1,5 місяця до закінчення терміну дії картки клієнт отримає повідомлення в мобільному додатку «Потрібно перевипустити карту», виглядає воно так:

повідомлення замінити картку монобанк

Буде зазначено, яка саме карта потребує заміни та точна дата закінчення терміну обслуговування, до якого необхідно виконати заміну.

Варіанти заміни

Monobank пропонує вибрати один з 2 варіантів, ними можна скористатись як в Україні, так і за кордоном.

  1. Отримати пластикову картку в найближчій точці видачі (безкоштовно)
  2. Оновити віртуальну карту в додатку і використовувати її для онлайн оплати та офлайн за допомогою NFC -технологій у смартфоні.

способи заміни карти моно після закінчення терміну дії

Важливо! Для клієнтів, які знаходяться за кордоном, рекомендовано використовувати 2-й варіант. Якщо потрібний пластик, його можна замовити з доставкою в країну перебування через службу турботи.

Заміна карти із збереженням номера

Якщо вам важливо зберегти поточний номер картки (16 цифр), це можна зробити за додаткову плату у розмірі 100 гривень.

замінити картку моно та залишити поточний номер

Активувати послугу можна за кнопкою «Перевипустити картку з поточним номером» внизу повідомлення у мобільному додатку. Або за заявкою в службу турботи, якщо термін вашої картки спливає, а повідомлення з якихось причин не надійшло.

Виготовлення пластику займе деякий час, детальні терміни будуть вказані у заявці.

Така можливість збереження номера картки буде корисна тим, хто прив’язав оплати безлічі сервісів та підписок до картки, або часто використовує картку для отримання переказів/оплат.

Як активувати нову картку після заміни (пластик)

Після отримання нової пластикової картки, потрібно зайти в застосунок і перейти в меню картки термін дії якої закінчується (з головного екрана свайп вліво).

Вибрати пункт “Активувати нову карту”

як активувати нову картку після заміни

Далі залишається відсканувати новий пластик за допомогою камери у смартфоні, або вписати номер нової картки вручну. Після чого вказати Пін -Код (4 цифри), можна використати старий, однак, ми рекомендуємо вам придумати новий.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *