Оновлення умов, правил та тарифів з 1 грудня – Монобанка

Сумні новини для нас – клієнтів, з 1 грудня 2021 року відбудуться зміни в Умовах, Правилах та Тарифах мобільного банку Monobank, і вони не на краще.

Зміни торкнуться нарахування кешбеку, миль та відсотків на залишок на карті.

Під тиском з боку торгових мереж, деяких депутатів та Національної ради реформ України, системи Visa та MasterCard погодилися на зниження банківських комісій. Зниження на 25% було сьогодні, 26 листопада, у зв’язку з цим Монобанк не може зберегти поточні відсоткові ставки на операції по карті.

монобанк зміна умов з 1 грудня 2021 року

Трохи інформації про те як працює кешбек і накопичення миль:

Коли ви оплачуєте карткою купівлі в магазинах, то продавці платять банку-власнику терміналу комісію (приблизно 2% від суми купівлі), а цей банк ділиться частиною комісії з банком, який випустив картку клієнту, тобто з нами. Більшість грошей, отриманих від цієї комісії, ми віддаємо вам у вигляді кешбеку або миль.
(пояснює О. Гороховський у своєму TG-каналі)

Що зміниться з 1 грудня 2021 року у Монобанку

⭐ Зміниться відсоток виплати по залишку коштів на вашій картці:
Виплата відсотків за продуктом «Банка» та відсотки на залишок власних коштів на карті стане 3% річних у гривні – було 5% на рік.

⭐ Зміна умов для розрахунку кешбеку та миль
З 1 грудня 2021 року кешбек від Монобанку та миль зменшиться на 25%. Ця зміна не торкнеться програми кешбеку від закладів/магазинів-партнерів.

Приклад нового розрахунку миль до нарахування:

  • Platinum – 11 миль за 1 000 грн у чеку;
  • IRON BANK – 15 миль за 1 000 грн у чеку.

P. S. Новина звичайно не радісна, але й сумувати через це не варто! Вище ніс котани – прорвемося! Ми впевнені, що команда Monobank придумає як перекрити цю прикру подію корисною фічею, акціями чи бонусними плюшками.

А інакше і бути не може, Mono – найкращий необанк України і ти можеш приєднатися отримавши стартові бонуси, найкращу онлайн-підтримку та набір крутих сервісів в одному додатку. Тисни “ОФОРМИТИ” і вливайся:

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *