Точки видачі Монобанк в Нікополі

Традиційні відділення Монобанк в Нікополі відсутні, оскільки банк позиціонує себе як «мобільний». Все обслуговування клієнтів виконується в дистанційному режимі. Але для отримання карти після схвалення заявки користувачеві необхідно звернутися в точку видачі Монобанк. Там же підписується договір, виконується перевірка документів.

Дивитися на карті

Адреси та графік роботи точок Монобанк у Нікополі

Актуалізовано у 2024 році

На жаль, на даний момент (військовий час) точок видачі у вашому місті немає. Ми оновимо інформацію як тільки пункти відкриються. Нагадаємо, що замовити картку можна з доставкою до поштомату або відділення НП прямо через додаток (докладніше – https://monobankinfo.com.ua/uk/faq-uk/).

Всі точки видачі карт Монобанку в Нікополі відкриті тільки в робочий час. На сьогодні їх приблизно 5, розташовані як у центральній частині міста, так і у віддалених районах. Ця ж інформація вказана в додатку Монобанк. Для отримання карти користувач може звернутися у будь-яке з представництв.

Також видача здійснюється у відділеннях Universal Bank (Монобанк є його дочірнім проєктом). Для отримання карти потрібно тільки смартфон з встановленою програмою онлайн-банкінгу від Монобанк, паспорт громадянина України, ІПН.

Карта пунктів видачі в Нікополі


Отримати картку Монобанку можна тільки після попередньої подачі заявки в додатку.

Там же можна дізнатися, де розташований найближчий пункт видачі (при наявності GPS-навігації в смартфоні). Для її активації потрібно зробити оплату на будь-яку суму (через платіжний термінал).

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *