Послуга «Відсоток на залишок на рахунку» в Монобанк

Отримувати відсоток на залишок особистих коштів в Монобанк може кожен клієнт банку. Єдина вимога – це наявність активованої карти Monobank. Послуга безкоштовна, дозволяє отримувати відсотки за зберігання особистих коштів на банківську карту (як на депозитному рахунку).

Як отримувати відсоток на залишок від Монобанк

Щоб отримувати в Монобанк відсотки на залишок коштів по карті потрібно:

  • авторизуватися в додатку Монобанк;
  • відкрити «Налаштування картки» (свайп справа наліво);
  • відзначити пункт «Нарахування відсотків на залишок».

отримувати відсоток на залишок монобанк

Гроші на рахунок переказуються автоматично на початку кожного календарного місяця (операція відображається в основному списку).

Діючі обмеження:

  • послуга актуальна тільки для гривневого рахунку (долари, злоті, євро – не враховуються);
  • нарахування відбувається тільки в тому випадку, якщо на рахунку понад 100 гривень (особистих, а не кредитних);
  • враховується мінімальна сума на карті за підсумком дня (якщо вранці було всього 100 гривень на рахунку, а пізніше її поповнили на 1000 гривень, то відсотки будуть нараховані тільки на мінімальну суму за календарний день – 100 гривень).

В налаштуваннях також можна відключити послугу, а в основному розділі онлайн-банкінгу – дізнатися, яка сума була зарахована за попередній календарний місяць.

У чому цінність послуги?

Від звичайного депозиту дана послуга відрізняється тим, що гроші на рахунку не «заморожуються», скористатися ними у будь-який момент клієнт зможе на свій розсуд.

Але необхідно врахувати, що отримання відсотків на залишок коштів прирівнюється до дохідної операції. Відповідно, оподатковується, а також враховується при розрахунку соціальних виплат (аліментів, субсидії). Цю ж інформацію необхідно вказувати в виписці про доходи.

Кому буде корисна опція

Дана можливість буде корисна абсолютно всім клієнтам Монобанк.

Бонус в 3% річних без додаткових умов в Україні пропонує тільки даний банк. (Upd! від 03.12.21, раніше було 5%)

Відкрити депозитний рахунок теж можливо, але через нього скористатися грошима без штрафу (за дострокове розірвання договору) – неможливо.

Клієнт банку має право у будь-який момент відмовитися від нарахування відсотків на залишок коштів по рахунку. Для цього навіть не потрібно звертатися в представництво банку, досить поставити галочку у відповідному полі в налаштуваннях програми. З цього моменту договір вважається недійсним.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *