Послуга «Кредит готівкою» у Монобанку

Хоча Monobank і є банком без відділень, взяти позику готівкою в ньому також можливо. Послуга в тестовому режимі працювала з 2021 року, зараз доступна всім клієнтам. Щоб отримати кредит готівкою від Монобанку потрібно мати картку банку, оскільки заявка подається безпосередньо через додаток. Що ще знадобиться для отримання грошей, і які відгуки від клієнтів зустрічаються про дану послугу, ми розпишемо в подробицях.

Як оформити кредит готівкою в MonoBank

Щоб взяти кредит готівкою в Моно банк необхідно:

 1. Зареєструватись у додатку та оформити безкоштовну кредитну картку.
 2. Активувати картку.
 3. У мобільному додатку перейти до розділу «Кредити», а далі – «Готівкою».
 4. Вказати бажану суму позики.
 5. Вказати строк, на який клієнту буде зручно отримати свої гроші.
 6. Підтвердити заявку через унікальний код із SMS-повідомлення.

оформити кредит готівкою у монобанку

взяти позику готівкою в монобанку

А далі — чекати на відповідь від банку. Розгляд заявки займає в середньому 1 робочий день. Про результати клієнта повідомлять через сервісне повідомлення (у додатку, а також на обраний месенджер). З громадянином може зв’язатися представник банку для уточнення даних.

Якщо отримано відмову, то повторну заявку можна буде надіслати лише за кілька днів.

Умови та терміни

Готівка в кредит у Монобанку видається під 1,6% на місяць від суми оформлення (за послугу розстрочки). Індивідуальної ставки не передбачено. Погашення здійснюється рівними платежами щомісяця.

👉 Максимальний термін кредитування – 12 місяців (можна обрати будь-який термін безпосередньо при оформленні заявки).

👉 Дострокове погашення — можливо з перерахунком відсотків (оплачується лише фактичний період використання фінансів).

До 50 000 гривень можна зняти безкоштовно (без комісії) у будь-якому банкоматі українського банку. Після перевищення цього ліміту зняття, за всі наступні стягуватиметься комісія 0,5% за рахунок особистих, 4% за рахунок кредитних коштів.

Де отримати готівку

Оскільки в компанії Монобанк не має власних відділень, кредит зараховується безпосередньо на картку. А далі клієнт може забрати гроші у найближчому банкоматі безкоштовно, або з мінімальною комісією.

Якщо ж планується отримання великої суми, то рекомендується знімати готівку через касу А-Банку (є офіційним партнером Monobank). Там ліміт складає 50 тисяч гривень на добу. І комісія повністю відсутня.

Як виплачувати «Кредит готівкою» від Монобанку

Від користувача потрібно лише своєчасно вносити на картку щомісячний платіж. У розділі «Кредит» буде відображено всі активні договори. Там же зазначаються дати планових платежів. Потрібно заздалегідь переконатися, що у балансі достатньо коштів на чергового погашення.

Також можливе повернення грошей через касу А-Банку або Універсал Банку. Потрібно просто надати свою карту касиру, а далі внести готівку. Термін зарахування до 24 години, але в більшості випадків кошти на рахунку будуть вже через 10 -15 хвилин.

Можна скористуватися й кассами інших банків України, але там може братися комісія за операцію поповнення кредитного рахунку.

Штрафи та санкції щодо неповернення

Якщо отримати позику готівкою в Монобанк , але пропустити платіж, то банк залишає за собою право збільшити в 2 рази відсоткову ставку (за умовами договору). Також може стягуватися штраф у розмірі 500 гривень у разі прострочення. Цю ж інформацію буде передано до бюро кредитних історій.

Але навіть у цьому випадку умови більш вигідні, ніж кредити готівкою в інших банках України. А найголовніше: схвалення заявки здійснюється без необхідності надавати будь-які документи. Довідка про доходи, наявність нерухомості — все це не потрібно. Заявка розглядається на підставі даних проведеного скорингу, а також кредитної історії клієнта.

У Монобанку більшість користувачів можуть готівкою отримати кредит на суму в 30 – 60 тисяч гривень (якщо вірити статистиці). Заявку розглядають швидко, навіть у вихідні, у період державних свят. Приблизно у 70% випадків вона схвалюється автоматично.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

4 комментариев для “Послуга «Кредит готівкою» у Монобанку

 • 22.08.2023 в 11:05

  Доброго дня. Власник картки, чорна. Чи можу я взяти кредит 15000 з пільговим періодом, готівка?

  Відповісти
  • 22.08.2023 в 11:29

   Доброго дня, Сергій, ви можете подати заявку і перевірити. Моно одобрює кредити до 20 000 у 80% поданих заявок. Якщо ваша КІ хороша, можна не переживати, вам буде одобрено ліміт.

   Відповісти
  • 27.09.2023 в 21:59

   як підвищити ліміт ?Картку тільки відкрила .Поки що 0

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *