Карта Mono-АТБ — товари за знижками та кешбеком

Самий кращий та зручний мобільний банк України, зробив колабораційний продукт із найбільшою мережею українських супермаркетів – це картка MONO АТБ.

Клієнтам магазинів АТБ вже відомо про банківські картки, які дозволяють купувати товари за спеціальними цінниками та брати участь в акціях клубу. Раніше такі карткові продукти випустили Райффайзен, Укргазбанк, Ощад Банк та А-Банк, а тепер і monobank вирішив скласти їм конкуренцію.

Що дає Моно-АТБ

За своїми умовами, ця карта повністю дублює чорну карту Моно (наразі так заявляють самі розробники продукту), тільки з додатковою опцією отримання спеціальних знижок у мережі магазинів АТБ.

умови по картці монобанк атб

Як це працює

Власнику карти MONO-АТБ не потрібно робити жодних додаткових дій, досить просто робити покупки та розраховуватись цією карткою в АТБ (для отримання дод. знижок).

За товари, на яких був спеціальний цінник зі значком знижки (від 5% до 50%), у момент списання грошей, буде активовано знижку рівну зазначеній (з картки буде списано суму з урахуванням акції). Знижка з цією карткою діє лише при оплаті на касі (онлайн не працює).

У такій акції бере участь безліч товарів, які змінюються щотижня. Шукайте товари зі спеціальними цінниками.

Кешбек програма також працюватиме за покупки в АТБ та інших магазинах. Актуально про щомісячні категорії кешбеку від банку з нагадуванням активації у нашому ТГК.

Умови та тариф

Як зазначали раніше, умови по картці MONO-АТБ дублюють пакет чорної карти, ознайомитись з ними можна на сторінці -Тиць. Вкажемо самі основні:

 • Можливість відкрити кредитний ліміт до 100 тис. грн.
 • Безкоштовне обслуговування карти.
 • Перекази та оплати без комісії зі сторони mono.
 • Оплата комунальних платежів, інтернету, мобільного, онлайн-кіно та ін. – без комісії.
 • Найбільша кешбек програма в Україні.
 • Квитанції та виписки онлайн, з можливістю скачування та роздруківки.
 • Можливість підключення до гаманців Apple Pay та Google Pay для безконтактної оплати.

Також, слід нагадати про найкращу службу підтримки клієнтів, працює 24/7, як у чаті (viber/telegram) так і через оператора КЦ, з можливістю зв’язку по всьому світі.

Такою карткою можна розраховуватись не лише в Україні, а й за кордоном. Здійснювати покупки в зарубіжних онлайн-магазинах буде так само не складно.

Важливо!
У період військового стану НБУ запровадив ліміти на витрати з гривневої картки за кордоном. Докладніше про обмеження – Тиць.

Як отримати картку Моно-АТБ

На даний момент, офіційний реліз продукту на ринку ще не відбувся. Проходить Бета-тестування – оновлено 07.09.23.

Для нових клієнтів

Поки, єдиний відомий спосіб активації картки (який озвучила адміністрація банку) – купівля нової карти mono–АТБ у мережі магазинів, вони будуть розташовані біля касової зони.

 • Розкрити упаковку, витягти картку
 • Відсканувати з телефону QR-код на упаковці
 • Встановити додаток monobank на телефон
 • Дотримуючись кроків у застосунку, відсканувати картку, документи та за необхідності вказати розмір кредитного ліміту

Спосіб №2

Також можна відкрити стандартну карту Моно за кнопкою ОФОРМИТИ, отримати 50 грн. бонусу на рахунок (*кешбек), а вже після отримання основної, в один клік, відкрити картку МОНО-АТБ як додаткову (вона працюватиме як додаткова картка до основного рахунку). Це займе буквально 1 хвилину та віртуалка готова до використання.

Для чинних клієнтів банку

Всім, хто вже є частиною великої Кото-сімейки (діючі клієнти банку), надається можливість відкрити віртуальну картку mono-АТБ. Вона буде випущена як додаткова картка, прив’язана до основного гривневого рахунку (при цьому номер, термін та CVV2/CVC2 у неї будуть індивідуальні). Її можна легко прив’язати до Google Pay / Apple Pay гаманця і використовувати для оплат не тільки в мережі АТБ, а практично у всіх торгових точках цивілізованого світу.

Є кілька варіантів відкриття віртуальної карти МОНО-АТБ у додатку. Для продовження – оновіть додаток до останньої версії:

Варіант 1

На головному екрані застосунку клацнути на значок з конвертом (повідомлення), який знаходиться у верхньому лівому куті меню виписки. Шукаємо повідомлення “Зустрічайте картку mono x АТБ” і клацаємо по ньому, скролимо інформацію про карту і тиснемо кнопку Відкрити картку.

як відкрити карту моноатб

Варіант 2

В електронній виписці на головному екрані шукаємо покупку в магазині мережі АТБ і тиснемо на неї. Гортаємо інформацію в самий низ і тиснемо на пункт “Відкрити карту моно х атб“.

отримати картку монобанк атб

Якщо телефон не підтримує технологію NFC (безконтактної оплати), можна оформити пластикову картку, купивши її в одному з магазинів АТБ і активувати за допомогою сканування QR коду на упаковці.

як відкрити картку моно-атб

Переваги та вартість

Продукт МОНО-АТБ має безліч переваг, які ми описали вище у розділі Умови та тарифи, але ще вкажемо кілька корисних можливостей картки:

 • Розмір знижки та зекономлені гроші будуть відображені у виписці з транзакції
 • Карту відразу можна використовувати як соціальну, пенсійну або зарплатну, просто вказавши її реквізити.
 • Можна користуватися карткою в будь-яких магазинах (офлайн та онлайн) та для будь-яких видів оплат, навіть за кордоном.
 • Кешбек працює згідно всіх умов і навіть разом із нарахуванням знижок за покупки в АТБ. За умови, що активовано категорія “Продукти”.

Серед обмежень – тільки вік для успішної активації, картка доступна з 14 років.

Карта є безкоштовною! Вартість самого пластику складе 50 гривень, проте після активації банк поверне на рахунок картки 50 грн. – фактично гроші ви не витратите.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *