Карта Mono-АТБ — товари за знижками та кешбеком

Самий кращий та зручний мобільний банк України, зробив колабораційний продукт із найбільшою мережею українських супермаркетів – це картка MONO АТБ.

Клієнтам магазинів АТБ вже відомо про банківські картки, які дозволяють купувати товари за спеціальними цінниками та брати участь в акціях клубу. Раніше такі карткові продукти випустили Райффайзен, Укргазбанк, Ощад Банк та А-Банк, а тепер і monobank вирішив скласти їм конкуренцію.

Що дає Моно-АТБ

За своїми умовами, ця карта повністю дублює чорну карту Моно (наразі так заявляють самі розробники продукту), тільки з додатковою опцією отримання спеціальних знижок у мережі магазинів АТБ.

умови по картці монобанк атб

Як це працює

Власнику карти MONO-АТБ не потрібно робити жодних додаткових дій, досить просто робити покупки та розраховуватись цією карткою в АТБ (для отримання дод. знижок).

За товари, на яких був спеціальний цінник зі значком знижки (від 5% до 50%), у момент списання грошей, буде активовано знижку рівну зазначеній (з картки буде списано суму з урахуванням акції). Знижка з цією карткою діє лише при оплаті на касі (онлайн не працює).

У такій акції бере участь безліч товарів, які змінюються щотижня. Шукайте товари зі спеціальними цінниками.

Кешбек програма також працюватиме за покупки в АТБ та інших магазинах. Актуально про щомісячні категорії кешбеку від банку з нагадуванням активації у нашому ТГК.

Умови та тариф

Як зазначали раніше, умови по картці MONO-АТБ дублюють пакет чорної карти, ознайомитись з ними можна на сторінці -Тиць. Вкажемо самі основні:

 • Можливість відкрити кредитний ліміт до 100 тис. грн.
 • Безкоштовне обслуговування карти.
 • Перекази та оплати без комісії зі сторони mono.
 • Оплата комунальних платежів, інтернету, мобільного, онлайн-кіно та ін. – без комісії.
 • Найбільша кешбек програма в Україні.
 • Квитанції та виписки онлайн, з можливістю скачування та роздруківки.
 • Можливість підключення до гаманців Apple Pay та Google Pay для безконтактної оплати.

Також, слід нагадати про найкращу службу підтримки клієнтів, працює 24/7, як у чаті (viber/telegram) так і через оператора КЦ, з можливістю зв’язку по всьому світі.

Такою карткою можна розраховуватись не лише в Україні, а й за кордоном. Здійснювати покупки в зарубіжних онлайн-магазинах буде так само не складно.

Важливо!
У період військового стану НБУ запровадив ліміти на витрати з гривневої картки за кордоном. Докладніше про обмеження – Тиць.

Як отримати картку Моно-АТБ

На даний момент, офіційний реліз продукту на ринку ще не відбувся. Проходить Бета-тестування – оновлено 07.09.23.

Для нових клієнтів

Поки, єдиний відомий спосіб активації картки (який озвучила адміністрація банку) – купівля нової карти mono–АТБ у мережі магазинів, вони будуть розташовані біля касової зони.

 • Розкрити упаковку, витягти картку
 • Відсканувати з телефону QR-код на упаковці
 • Встановити додаток monobank на телефон
 • Дотримуючись кроків у застосунку, відсканувати картку, документи та за необхідності вказати розмір кредитного ліміту

Спосіб №2

Також можна відкрити стандартну карту Моно за кнопкою ОФОРМИТИ, отримати 50 грн. бонусу на рахунок (*кешбек), а вже після отримання основної, в один клік, відкрити картку МОНО-АТБ як додаткову (вона працюватиме як додаткова картка до основного рахунку). Це займе буквально 1 хвилину та віртуалка готова до використання.

Для чинних клієнтів банку

Всім, хто вже є частиною великої Кото-сімейки (діючі клієнти банку), надається можливість відкрити віртуальну картку mono-АТБ. Вона буде випущена як додаткова картка, прив’язана до основного гривневого рахунку (при цьому номер, термін та CVV2/CVC2 у неї будуть індивідуальні). Її можна легко прив’язати до Google Pay / Apple Pay гаманця і використовувати для оплат не тільки в мережі АТБ, а практично у всіх торгових точках цивілізованого світу.

Є кілька варіантів відкриття віртуальної карти МОНО-АТБ у додатку. Для продовження – оновіть додаток до останньої версії:

Варіант 1

На головному екрані застосунку клацнути на значок з конвертом (повідомлення), який знаходиться у верхньому лівому куті меню виписки. Шукаємо повідомлення “Зустрічайте картку mono x АТБ” і клацаємо по ньому, скролимо інформацію про карту і тиснемо кнопку Відкрити картку.

як відкрити карту моноатб

Варіант 2

В електронній виписці на головному екрані шукаємо покупку в магазині мережі АТБ і тиснемо на неї. Гортаємо інформацію в самий низ і тиснемо на пункт “Відкрити карту моно х атб“.

отримати картку монобанк атб

Якщо телефон не підтримує технологію NFC (безконтактної оплати), можна оформити пластикову картку, купивши її в одному з магазинів АТБ і активувати за допомогою сканування QR коду на упаковці.

як відкрити картку моно-атб

Переваги та вартість

Продукт МОНО-АТБ має безліч переваг, які ми описали вище у розділі Умови та тарифи, але ще вкажемо кілька корисних можливостей картки:

 • Розмір знижки та зекономлені гроші будуть відображені у виписці з транзакції
 • Карту відразу можна використовувати як соціальну, пенсійну або зарплатну, просто вказавши її реквізити.
 • Можна користуватися карткою в будь-яких магазинах (офлайн та онлайн) та для будь-яких видів оплат, навіть за кордоном.
 • Кешбек працює згідно всіх умов і навіть разом із нарахуванням знижок за покупки в АТБ. За умови, що активовано категорія “Продукти”.

Серед обмежень – тільки вік для успішної активації, картка доступна з 14 років.

Карта є безкоштовною! Вартість самого пластику складе 50 гривень, проте після активації банк поверне на рахунок картки 50 грн. – фактично гроші ви не витратите.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

4 комментариев для “Карта Mono-АТБ — товари за знижками та кешбеком

 • 11.02.2024 в 14:31

  Доброго дня. придбала карту Mono Atb – місяць тому – за інструкцією – відсканувала QR з конверту через додаток. карта так і не зявилась. Є тільки основна, стара, яку вже скоро тре буде переоформлювати – бо до 04/24. Додаток встановлено як на планшеті, так і на телефоні. Поясніть, як додати цю карту до приложенька. дяка

  Відповісти
  • 11.02.2024 в 14:20

   Доброго дня, Лінда, перевірте, чи не додалась картка в меню (з головного екрана свайп вліво, картка АТБ буде виднітись за зображенням чорної картки). Щоб її вивести на передній план, потягніть вгору чорну картку.
   Якщо картки там не має, відскануйте qr-код та пластикову картку, щоб додати її у застосунок.

   Відповісти
 • 19.02.2024 в 11:31

  Як активувати карту монобанк АТБ через посилання, бо на смартфоні не працює
  фотокамера.
  Застосунок монобанку є, чорна картка вже ативована, а карта АТБ ні.

  Відповісти
  • 19.02.2024 в 11:39

   Андрій, якщо у вас не має можливості відсканувати QR-код, просто перейдіть за посиланням, яке вказано внизу стікера з QR-кодом. У вашому випадку посилання доведеться вручну вписати у строку браузера на смартфоні. Благо, що воно коротке 🙂 Далі слідуйте інструкції, що буде відображатись на екрані.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *