День народження Монобанк – 5 років!

Сьогодні (22.11.2022) знаменний день для всіх працівників, клієнтів та творців першого українського мобільного банку – Monobank святкує свій 5-й день народження. Ми вітаємо всіх і кожного *котика* з великий та дружньої сім’ї Моно-котика.

Випробування 2022 року для Моно

Цей рік видався для України та українців воістину «нелегким», як і для банківського сектора. Війна (з 24.02.2022), яку розв’язала армія росії на наших землях, зруйнувала всі плани та задуми, змусила робити те що потрібно, а не те що хочеться.

Проте, Монобанк та його розробники ніколи не опускали руки перед труднощами, а ставилися до цього, як до чергових випробувань, які зроблять команду і банк міцнішим! Так воно і сталося!

Що нового з’явилося у Монобанку за рік

Незважаючи на військову агресію зі сторони рф, військові дії на нашій території, постійні гойдалки у сфері економіки та фінансів країни – Monobank продовжує шукати нові підходи, робити нові послуги, додавати унікальні «фішки» для своїх клієнтів.

Мобільний банк завжди тримає руку на пульсі країни і завжди перший у впровадженні важливих послуг, наприклад:

 • Організував можливість збору донату для ЗСУ у 2 кліки серед іноземців (https://uahelp.monobank.ua/);
 • Mono першим додав можливість встановити безкоштовні патріотичні скіни для карток (працюють у Google/Apple Pay);
 • Додали опцію «контроль за карткою батьків (літніх людей)». Це дуже зручна послуга, щоб ваші близькі, які не дуже добре працюють з банківськими додатками та картами – не витратили кошти на користь шахраїв або великі суми. Докладніше – за посиланням;
 • Першими запустили продаж ОВДП (військові облігації) для підтримки нашої армії. Послуга працює в додатку, а купити цінні папери можна в кілька кліків;
 • Ввели категорії по # «хештегам» для самостійної позначки своїх витрат і перегляду статистики за ними;
 • Дали можливість відправляти гроші за кордон без комісії (дивитися умови);
 • Реалізували опцію безкоштовного підтвердження про отримання переказу між клієнтами Моно (докладніше) у вигляді коментаря або емоджі. Послуга дуже популярна серед батьків/дітей;
 • Коли НБУ встановив ліміти на витрати за кордоном за гривневими картками, Монобанк першим додав лічильники таких лімітів для своїх клієнтів у додаток (детально);
 • Незважаючи на постійні обстріли територій України, домоглися колаборацій з багатьма сітями та бізнесами, завдяки чому, повністю оновили розділ «Купівля частинами» та збільшили ліміти для своїх клієнтів. Нагадаємо – ця послуга працює під 0%, ніяких комісій, тільки сума товару розбита на частини;
 • Першими, серед великих бізнесів і навіть банків – повністю відмовилися від російської мови в інтерфейсі свого застосунку;
 • Дали можливість купувати валюту онлайн (згідно умов НБУ, під депозит від 3 міс.) у декілька кліків всередині додатка. За вигідним курсом від НБУ (на 10-15% вигідніше обмінників).

І це далеко не повний список, скільки банк зробив і робить для своїх клієнтів, для українців. Не забуватимемо, що кожен місяць є можливість відзначити категорії та отримувати кешбек від банку та партнерів, можна оформити автоцивілку за 2 хвилини прямо у додатку Monobank.

А послуга «Моно-Банка» – це просто диво якесь! Завдяки цим «банкам», волонтери по всій Україні та за кордоном роблять феноменальні збори для ЗСУ та ТРо. Дуже зручно та швидко! Відомі волонтери Сергій Притула, Ігор Лаченков та навіть самі власники банку в особі О. Гороховського постійно користуються для мега-зборів «банкою» від Монобанк.

У цій війні, яка розпочалася 24 лютого 2022 року, Monobank став незамінним інструментом для нашої перемоги!

з днем народження монобанк 5 років

Святкування 5-го ДН Моно та розіграш

Іменинник навіть сьогодні налаштований максимально підтримати ЗСУ, тому відмовився від подарунків та святкувань, а пропонує все направити на збір для купівлі Байрактару нашим бійцям на фронт.

Всім хто підтримає ідею – Котик роздає смакоти та призи (День Народження все-таки):

 • за кожні 1000 грн пожертвувані у банку, гарантовано отримайте упаковку з 2-х банок MONOBEER;
 • за кожні 10 грн – отримаєте шанс виграти один із унікальних наборів марок (тираж лише 1000 штук).

Банка для збору – https://send.monobank.ua/jar/9UWEPdGPfi

Вітання та побажання для Monobank

Наша команда завжди поділяє думки та рішення керівництва банку (у них неозброєним оком видно совість, честь та кінцеву мету). Таким може похвалитися не багато великих бізнесів у нашій країні, але клієнтам Моно – пощастило!

Ми хочемо подякувати всім співробітникам за їхню працю та щоденний внесок у підтримку та розвиток цього унікального банку. Так само хочемо висловити подяку всім-усім клієнтам Monobank, які довірилися, які не побоялися зробити крок до технологій і нововведень, і які залишаються з Mono, допомагають розвивати його і робити краще!

Залишити своє побажання, можна натиснувши кнопку:

 

 

Для тих, хто хоче влитися в «сім’ю Моно-котика», будемо дуже раді вас прийняти! Перейдіть по кнопці Оформити і всього за пару хвилин ви отримаєте картку та зможете оцінити всі фішки та послуги від Monobank за 5 років удосконалення!

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

Один коментар для “День народження Монобанк – 5 років!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *