Автострахування в Монобанку – онлайн поліс за 5 хвилин

Всім відомий в Україні додаток Monobank дозволяє провести покупку страхового плісу ОСЦПВ та Зеленої картки (для виїзду на своєму авто за кордон), це є першою небанківською продукцією на платформі. Власники автомобілів отримали можливість контролю за статусом страховки, а після закінчення терміну його дії вони можуть замовити новий поліс онлайн, без безпосереднього візиту до офісу страхової компанії.

Як оформити поліс ОСЦПВ в Монобанк

Поліс автоцивілка в Монобанку оформляється через власний кабінет користувача в мобільному додатку. Для додавання нового документа або контролю часу його дії достатньо пройти кілька етапів:

 1. У мобільному додатку знайти пункт «Ще» і перейти в підрозділ «Автострахування».

оформити страховку монобанк

 1. Система відкриє нове діалогове вікно, в якому буде вибірка з відкриття нового страхового поліса або додавання наявного. Якщо користувач хоче, щоб на смартфон надійшло нагадування про термін договору, що закінчується, то потрібно вибрати другий пункт. Оформлення нового документа відбувається через кнопку «купити ОСЦПВ».

автострахування осавц монобанк

 1. Подальша реєстрація відбувається через запровадження автомобільного номера транспортного засобу. Україна не приховує бази автомобілів, тому всі дані підставляються в автоматичному режимі. Якщо система не спрацювала, інформація вводиться вручну через підрозділ «пошук за параметрами машини».

пошук автомобіля за номером

 1. Перехід до наступного підрозділу проводиться після ретельної перевірки внесених відомостей за допомогою кнопки «продовжити».

осцпв монобанк

 1. На дисплеї буде відображено нове діалогове вікно, в якому прописуються дані власника транспорту: місце реєстрації, франшиза (маєна увазі обсяг мінімального платежу, який оплачується самостійно при дорожньо-транспортній пригоді, що сталася з вини водія). Також вводиться інформація про додатковий ліміт – збільшення суми відшкодування завданої шкоди, якщо наданого ліміту не вистачає для компенсації чи проведення ремонтних робіт, пільги, що діють.

автоцивілка монобанк

Завершується процедура пошуком страхової компанії та підтвердженням проведення оплати. Цей етап використовується для підбору тарифу – з реєстрації, пільг, особливостей автомашини.

оформити автоцивілку через монобанк

Готова документація надсилається замовнику через електронну пошту. При необхідності поліс надається співробітникам дорожньої інспекції через смартфон або програму «Дія», його також можна роздрукувати.

Дані для оформлення страховки

Формування ОСЦПВ через Монобанк проводиться з допомогою номерного знака машини. Якщо інформація про авто не знаходиться системою в автоматичному режимі, окремі пункти заповнюються самостійно.

Основні з них представлені:

 • маркою, моделлю автомобіля;
 • роком випуску;
 • об’ємом двигуна;
 • номером шасі (VIN-код).

Під час створення замовлення обов’язково вказується місце реєстрації автовласника.

Список страхових компаній

Кількість партнерських компаній може змінюватись, менеджери банку постійно працюють над залученням нових страхових компаній до партнерської програми.

NEW! Міні-КАСКО

Нова послуга, представлена в додатку Monobank – можливість оформити онлайн поліс міні-КАСКО для власної машини. Доступна для всіх громадян на території України.

Що таке «Міні Каско»

Це більш дешевий та простий варіант звичного нам КАСКО. Цей тип страховки покриває менше ризиків та ситуацій, які можуть трапитися з вашим автомобілем. Ціна відповідно буде нижче, ніж у стандартного КАСКО, а процес виплати грошей (компенсації) – аналогічний.

міні каско монобанк

Переваги Міні-КАСКО

 • Невелика вартість страхового поліса.
 • Можна оформити на авто БУДЬ-ЯКОГО року випуску (навіть на старі машини).
 • НЕМАЄ передстрахового огляду ТЗ.
 • Можна оформити за послугою «КУПІВЛЯ ЧАСТИНАМИ» (без переплат, під 0%).
 • Швидка виплата компенсації на ремонт ВАШОГО авто при ДТП на будь-який вказаний вами рахунок.
 • Підтримка 24/7.

Недоліки

 • Можна купити лише для свого автомобіля (ви власник ТЗ).
 • Тільки для легкових автомобілів.
 • Працює на території України.
 • Не замінює обов’язкову страховку «Автоцивілка» (ОСЦПВ).

Як оформити МІНІ-КАСКО у Монобанк

Отримання онлайн страховки займе менше 5 хвилин, нічого встановлювати і завантажувати не потрібно, все робиться в додатку Monobank:

 1. Зайти в Mono і перейти до розділу «Ще» (внизу екрану).
 2. Вибрати пункт “Автострахування“.
 3. Вибрати розділ «Купити Міні-КАСКО».
 4. Ввести номер свого транспортного засобу.
 5. Підтвердити дані свого авто (марка, модель, рік випуску та VIN-номер).

оформити міні каско в моно

 1. Вказати параметри страховки, які вам підходять і вибрати оптимальний варіант від СК.

Оформити поліс «Зелена карта»

Отримання страховки в Monobank відбувається у прискореному режимі, без стягнення комісійних. Процедура офрмлення виконується поетапно:

 • з меню потрібно перейти в розділ «Ще», переміститися в блок «Автострахування»;

оформити страховку монобанк

 • система виведе кілька варіантів, з яких треба обрати пункт «купити Зелену картку»;

автострахування зелена карта монобанк

 • на дисплеї з’явиться міні-анкета, в яку вводяться відомості про номер ТЗ, марку автомобіля, модель, тип та інші дані;

зелена картка для машини

 • далі потрібно вказати свій маршрут поїздки (Європа), вибрати термін дії поліса та прописати ПІБ латиницею;

зелена карта монобанк

 • потім потрібно вибрати страхову компанію (орієнтуватися краще за відгуками);

оформити зелену картку для авто

 • залишиться вказати адресу електронної поштової скриньки та сплатити послугу.
Корисно знати
Стандартна Зелена картка Монобанк легко додається в гаманці Apple або Google Pay.

Де знадобиться дане автострахування

Отримати зелену картку онлайн можна у будь-якій точці України. Автострахування відноситься до обов’язкових типів страхування автомобілів на європейській території. Без неї виїхати за межі країни машиною неможливо.

Компанії-партнери

Нагадуємо, перелік та кількість СК може відрізнятись, оскільки Mono завжди працює над розширенням партнерської програми для зручності своїх клієнтів.

Як додати діючий поліс для відстеження

Для додавання поліса проводиться кілька кроків:

 • з меню робиться перехід у «Ще»;
 • потім вибирається підрозділ «Додати існуючий поліс».

додати страховий поліс до монобанку

Система надсилатиме автоматичні нагадування про завершення терміну дії автострахування в мобільному додатку, проводитиме стеження за його актуальністю.

Власний додаток від Монобанк постійно змінюється з розширенням функціональних можливостей. Автовласники через програму можуть контролювати стан страхового поліса, замовляти новий після його завершення. Утиліта відноситься до зручних інструментів з функцією відстеження, що замінює паперову версію ОСАЦВ.

При онлайн оформленні особистий візит до офісу страхової компанії не потрібен, замовлення відбувається за кілька кліків.

Опція допомагає проводити пряме врегулювання збитків через отримання грошей від страховика без рішення СК винуватця дорожньо-транспортної пригоди або збитків за відсутності в нього поліса. Детальну інформацію про нюанси дії автострахування для транспорту можна отримати в компанії, яка займається її продажем.

Консультант

4 комментариев для “Автострахування в Монобанку – онлайн поліс за 5 хвилин

 • 15.01.2024 в 17:46

  Добрий день! Скажіть, будь ласка, якщо оформити міні каско на авто, то чи діятиме воно, якщо за кермом буде не власник, а інший водій, якому доручили авто?

  Відповісти
  • 15.01.2024 в 17:52

   Добрий день, Марія, незалежно від того, хто сидів за кермом авто, страховка буде діяти в рамках умов договору.

   Відповісти
 • 26.02.2024 в 17:59

  оформлення полісу на дружину, яка є власником та пенсіонером. За кермом чоловік, який є також пенсіонером. Чи діють відповідні пільги при оформленні полісу на авто в цих умовах?

  Відповісти
  • 26.02.2024 в 18:06

   Доброго дня, пільги для пенсіонерів діють у страхових компаніях, а умови та відсоток (знижку) можна подивитись на сайті компанії, або за номером телефону. Також, знижка будет активована, якщо при оформленні зробити відповідні відмітки про статус клієнта страхової.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *