Як знайти гру в Монобанк

Гра в Монобанк – не тільки цікаве проведення часу для власників карток, а й можливість отримати додаткові бонуси і нагороди. Головна особливість ігор – вони секретні, просто так знайти їх в мобільному додатку не вийде. Для власників картки творці залишають підказку для однієї з ігор – «потрібно запустити ракету».

Таємна гра «Ракета» в додатку Монобанк

Нова гра була запущена для клієнтів Монобанк в період пандемії коронавируса, щоб хоч якось розбавити похмурі будні людей, які змушені були дотримуватися самоізоляції. Користувачам достатньо виконати ряд дій, щоб отримати бонуси і нагороди:

 1. Завантажити та встановити мобільний додаток Монобанк, знайти секретну гру з ракетою.
 2. Набрати під час гри максимальну кількість балів, щоб потрапити в ТОП-10 гравців по всій Україні;
 3. Отримати запрошення на турнір, який пройде в Києві, щоб стати справжнім переможцем.

як знайти гру в монобанк

Суть проходження

Щоб почати гру, необхідно клацнути на зображення ракети в мобільному додатку і дочекатися, поки вона не покине межі екрану. Суть гри полягає в тому, щоб вирішувати різні квести – рятувати і влаштовувати погоні за котами, провести ракету серед космічних астероїдів і врятувати її від вірусу.

Підказка! Як швидко знайти гру «Ракета»

Щоб підвищити інтерес клієнтів в грі, програмісти Монобанк вирішили її засекретити. При першому запуску програми вкрай складно виявити ракету – для її появи потрібно зробити свайп вниз від поля «Історія операцій» на головному екрані.

Враховуйте, ракета дуже швидко пересувається, необхідно встигнути натиснути на неї пальцем до того моменту, поки вона покине межі екрану. Тільки при дотриманні всіх умов доступ до гри і можливості виграти призи буде відкритий.

Нагороди

Знайти гру в Монобанк варто тільки через вигідні нагороди і бонуси, які пропонуються гравцям у разі виходу в ТОП-10:

 • Фірмові футбольні м’ячі Ліги Чемпіонів;
 • 7 запрошень на двох на матчі Ліги Чемпіонів;
 • 2 запрошення на півфінал Ліги Чемпіонів;
 • 1 запрошення на фінал Ліги Чемпіонів.

Фірмові м’ячі будуть доступні гравцям, які брали участь в змаганні через мобільний додаток. Всього буде розіграно 50 м’ячів.

Секретна гра «Кіт-сосиска» від Монобанк

Ще одна секретна гра від monobank отримала назву «Кіт-Сосиска». Гра також доступна через мобільний додаток. Якщо взяти участь в квесті до 1 серпня 2021 року, можна стати учасником розіграшу топових смартфонів. Участь у розіграші братимуть тільки ті учасники, які виконають всі умови:

 • Чи знайдуть гру в меню мобільного банку;
 • Наберуть не менше 55 очок.

секретна гра від monobank

Суть гри

Суть гри дуже проста – перед вами аналог всіма улюбленої змійки, яка була популярна на старих мобільних телефонах. Грає користувач за кота, який збирає по ігровому полю сосиски, збільшуючись при цьому в розмірі. Гравцеві потрібно зробити все можливе для того, щоб домогтися максимальної довжини для свого кота.

Підказка! Як швидко знайти гру «Кіт-Сосиска»

Як і у випадку з ракетою, гру потрібно спочатку знайти, перш ніж запустити:

 • Відкрийте мобільний додаток Монобанк на своєму смартфоні;
 • За допомогою нижнього меню перейдіть в розділ «Заощадження грошей» – «Банка» (якщо у вас не відкрито Банку, її потрібно створити);
 • Протягом 10 сек активно клацайте по банку, або просто затисніть палець на зображенні банки, щоб запустити гру.

Нагороди

Перед гравцями стоїть завдання добитися максимально можливої довжини для свого кота. Вже 1 серпня між володарями найдовших котів буде розіграний топовий смартфон Iphone 11. Грати можна необмежену кількість разів, враховується кращий результат за всі зіграні ігри.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *