Як перевести гроші з Webmoney на Монобанк

Вивести кошти з Webmoney на Monobank, незважаючи на діючу заборону використання даної системи електронних переказів в Україні, цілком реально. Єдина вимога – це наявність формального атестата учасника Вебмані (або початковий, персональний).

 

 

Для цього потрібно попередньо завантажити скан-копії посвідчення особи та фото лицьового боку платіжної картки.

Дуже важливо!
Нічого з документів завантажувати не потрібно, якщо користуватися послугами обмінника – які майже завжди вигідніше банківського курсу обміну!

Обмеження WM в Україні

З 2018 року, згідно з указом президента України Петра Порошенка, використання титульних знаків WM – заборонено. Тому безпосередньо зараз WMU вивести неможливо, в тому числі через сторонні обмінники. Блокування введено терміном на 5 років, пояснюється поточною політикою держави.

Але за використання гаманця Вебмані фізособам ніяких штрафних санкцій не передбачено. Ось тільки заборона на доступ до сервісу також стосується інтернет-провайдерів. Тому в гаманець зараз увійти можна тільки при використанні VPN.

Виведення Вебмані на Монобанк всередині сервісу

Усередині сервісу Webmoney обмін титульних знаків на гривні з зарахуванням на українську платіжну карту зараз можна зробити тільки з використанням WMZ. Але таке виведення вважається міжнародним.

з вебмані на монобанк

Через це комісія складає 2%+3 USD, що зовсім не вигідно для рядового користувача системи. Для порівняння, в РФ виведення WMP здійснюється взагалі без комісії. Всі ці обмеження стосуються не тільки карт Monobank, а й від інших банків України.

Вигідний спосіб – використовувати обмінник

Зараз вигідніше за все титульні знаки Webmoney виводити на карту Моно банк через обмінник. Комісія – стандартна (0,8% за транзакцію). Курс часто вище, і дуже рідко на 1 – 2% нижче банківського (за рахунок цього обмінник отримує прибуток).

 

 

Алгоритм дій:

  • пройти по посиланню на обмінник WMZsale або Monex – краще зареєструватися (не обов’язково);
  • вибрати пункт, де можна зробити обмін WMZ на Монобанк;
  • заповнити заявку (вказати платіжні реквізити, контактні дані);
  • оплатити замовлення.

обмін з webmoney на монобанк україни

Термін зарахування коштів, як правило, не перевищує 2 – 3 годин, реально операція займає 10-15 хвилин, деталі транзакції можна подивитися в додатку. Реквізити карти можна подивитися через онлайн-банкінг від Монобанк.

Як поповнити гаманець Вебмані з карти Монобанк

З карти Monobank на Webmoney перевести гроші також можна або через офіційний сайт (курс – невигідний, ще й стягується банківська комісія за обслуговування транзакції), або через обмінники. Другий варіант кращий, вигода складе аж до 5%. Алгоритм – аналогічний з виведенням.

Потрібно врахувати, що поповнення WMZ з карти можна робити тільки при наявності формального атестата (або більш високого рівня). Це – законодавче обмеження. Перевірка документів може займати до 2 робочих днів.

У підсумку, вивести на карту Монобанк Вебмані – можна. Але через заборону доводиться використовувати сторонні обмінники. Можна лише сподіватися, що блокування знімуть достроково, оскільки дані обмеження створюють масу проблем для підприємців, що займаються міжнародною торгівлею.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *