Категорії кешбеку в Монобанк на жовтень 2022

Україна продовжує своє героїчне протистояння на фронті проти російських окупантів у військовій формі! Пишаємось і віримо в ЗСУ, а на фінансовій арені, банки роблять все можливе для підтримки нормальної роботи економіки. Монобанк у своєму недавньому оновленні відмовився від російської мови в інтерфейсі застосунку, тепер воно доступне лише українською – це безперечно важливе та правильне рішення!

Також мобільний банк постійно пропонує своїм клієнтам найнеобхідніші категорії для нарахування кешбеку від банку та від партнерів, відповідно до пори року та подій у країні. Жовтень не став винятком, під час воєнного стану Mono пропонує всього 2 категорії від банку

Категорія% - повернення
(кредитні /
особисті
кошти)
Кафе та ресторани0.75% / 2%
Продукти0.75% / 1%

Обирайте відразу дві категорії, щоб мати можливість накопичувати кешбек навіть при незапланованих розтратах у категоріях від банку.

категорії кешбєку на жовтень 2022 в монобанку

Кешбек від партнерів на жовтень 2022 року

На другий місяць осені, кількість партнерських організацій, які підключили до кешбек програми від Моно, склало – 12. Високі відсотки кешбеку за купівлю товарів та послуг допоможуть більш ефективно економити ваші кошти. Детальна таблиця партнерів ⬇️

ПартнерВідсоток
повернення
і умови
Max.
сума
кешбеку
ANSWEAR.ua7% на
онлайн
покупки
600 ₴
Airalo15%
Медична
лабораторія
ДІЛА
10% на все
TAXI83810%100 ₴
MasterZoo.ua5% на всі
покупки
EVA5% на онлайн
покупки від
1000 грн.
500 ₴
INTERTOP APP5% на
замовлення
через
додаток
600 ₴
Yakaboo10%
Flowers.ua15% на всі
замовлення в
додатку
300 ₴
proizd.ua5% на дві
покупки
Teahouse.ua20% на
онлайн
покупки
1000 ₴
funtcoffee.com.ua15% на всі
покупки
Важливо!
Рекомендуємо вам відзначати всі компанії, навіть ті якими ви не користуєтеся, можете допомогти близьким та родичам заощадити за необхідності – це дуже вигідно.

Ваші близькі та друзі ще не з нами!? Швидше реєструйте їх за кнопкою ОФОРМИТИ! Вони отримають 50 грн. *на рахунок і можливість купувати товари оплачуючи частинами без відсотків (безвідсоткова розстрочка – ВАУ, тільки в monobank), брати найвигідніші кредити не виходячи з дому, робити перекази без відсотків та багато іншого.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇


Читайте також:

Консультант

2 комментариев для “Категорії кешбеку в Монобанк на жовтень 2022

  • 07.11.2022 в 14:17

   Галино, зараз регултяної категорії АЗС немає, вона як і багато інших поки недоступні у воєнний період. Зараз відкрити цю категорії для себе можна оформивши страхування авто через Монобанк – https://monobankinfo.com.ua/uk/avtostrakhuvannia/. Ми сподіваємося, що скоро ситуація поліпшиться і банк поверне всі “круті” категорії для клієнтів. Скоро переможемо!

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *