Сервіс “Expirenza by mono”

Сервіс Expirenza by mono від Monobank розрахований на бізнес-клієнтів, які обслуговуються в цьому банку. З його допомогою можна прямо через програму завантажити меню закладу, здійснити оплату (з будь-якої банківської картки, навіть закордонного банку) і навіть додати чайові до рахунку. І обійдеться ця послуга стільки ж, скільки і еквайринг. Абонентської плати не передбачено, сплачується лише фіксований відсоток від суми чека (при цьому чайові не враховуються).

Що входить до єдиного QR-коду для закладів

Expirenza від Моно банк включає наступний перелік послуг:

 1. Цифрове меню.
 2. Сервіс швидкої оплати, надання чайових за обслуговування.
 3. Зворотній зв’язок із клієнтом (сервіс відгуків).

Електронне меню

Все, що потрібно зробити потенційному клієнту – це навести камеру смартфона на спеціальний QR-код (його підготують безкоштовно фахівці Монобанку). Відразу відкриється посилання з детальним описом меню закладу та цінами.

Оплата та чайові

Прямо за допомогою просканованого QR-коду формується рахунок, який відразу клієнт може оплатити через додаток «Монобанк». Оскільки в нього можна додавати карти інших банків, то оплату зробити можна буде буквально з будь-якого банківського рахунку. Виходить свого роду QR-еквайринг. Але на додаток до цього підтримується розподіл грошей, що надходять, на різні рахунки.

єдиний QR-код для закладів

Наприклад, прибуток із «кухні» — у рахунок ФОП, із «бару» — у ТОВ (де потрібне обов’язкове ліцензування за продаж алкогольних напоїв). Це сумарно дає змогу зменшити податкове навантаження.

Відгуки клієнтів

Також сервіс Експіренза від Монобанку дозволяє отримати зворотний зв’язок від клієнта, адже він може залишити відгук. Надалі планується також запровадити рейтинг закладів, що опосередковано можна задіяти у маркетинговому просуванні.

Тариф Expirenza by mono 

Оплата за QR-кодом у закладі проводиться з фіксованою комісією в 1,3% (для всіх карток, виданих українськими банками). Якщо використовуються іноземні (валютні) карти, то 2%. Вигода полягає в тому, що використання сервісу, формування електронного меню, надання API (для інтеграції в програмне забезпечення каси) — все це надається безкоштовно.

Переваги використання

Можна виділити такі переваги для корпоративних клієнтів у використанні:

 1. Повністю нівелюється можливість будь-яких помилок. Кухня отримує точне замовлення, оплата здійснюється за сформованим меню.
 2. Заклад отримує більше чайових. Статистика, яку надає Монобанк, доводить це.
 3. Власник підключеного закладу також отримує доступ до статистики та аналітики використання сервісу. Це свого роду онлайн-банкінг, де можна дізнатися сукупний дохід за QR-еквайрингом, середній розмір чека, частотність чайових і так далі.
 4. Оплата завжди передбачає проведення лише першої транзакції. Розподіл коштів за рахунками виконується автоматично. Це зменшує навантаження на персонал, мінімізує можливі помилки.
Зверніть увагу
А ще підключити Expirenza можна дистанційно. Достатньо залишити заявку на офіційному сайті Монобанку або одразу заповнити форму.

Заклади, які вже використовують єдиний QR-код

Список постійно розширюється, до сервісу додаються все більше закладів у різних містах України, провідні: Київ, Дніпро, Харків, Львів, Запоріжжя, Одеса, Івано-Франківськ, Полтава, Черкаси, Херсон, Кривий Ріг, Ужгород. Подивитися в яких закладах працює Експеранза від Моно:

 

 

Більше інформації про сервіс

Консультант

4 комментариев для “Сервіс “Expirenza by mono”

 • 09.04.2022 в 18:52

  мені приходять сповіщення про надходження чайових, але гроші не надходять на карту

  Відповісти
 • 07.10.2023 в 15:42

  Добрий день! Підскажіть, буль-ласка, відкритий рахунок для ФОП у Моно. Є QR каса, але не пам`ятаю як зробити іконку посилання для швидкого доступу на формування оплати на Android.

  Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *