Кешбек «Авто та АЗС» від Монобанк

Чимало користувачів мобільного банку пам’ятають, що раніше, до військових дій на нашій території, серед випадкових категорій кешбеку від банку на кожен місяць, траплялася і категорія для автолюбителів під назвою «Авто та АЗС».

За купівлю з картки monobank товарів на автозаправних станціях та палива (бензин, газ, дизель), користувач отримував повернення коштів у розмірі: до 3% при розрахунку власними грошима, і до 1% при оплаті за кредитні кошти.

Як отримати категорію «Авто та АЗС»

З часу вступу військового положення Моно не відмовився від програми «кешбек за покупки», як багато інших банків, а лише зменшив кількість категорій.

На час військового стану немає можливості вибору серед переліку категорій кешбеку, банк сам надає 2 категорії залежно від сезону та популярності.

Щоб відкрити собі додаткову категорію кешбеку «Авто та АЗС», клієнту потрібно оформити поліс Автоцивілки (ОСЦПВ) через додаток Монобанк, це можна, можна зробити так:

 1. Зайти в нижнє меню «Ще» на головній сторінці .
 2. Натисніть на розділ «Автострахування».
 3. Вибрати пункт «Купити ОСЦПВ».
 4. Дотримуватися інструкції, а докладніше про процедуру оформлення дивіться за посиланням – Тиць.

Після успішною оплати поліса «Автоцивілка», категорія «Авто та АЗС» буде доступна з 1-го числа наступного місяця.

категорія кешбеку авто та азс

Умови

Кешбек для Авто та АЗС складе 2% за покупки власними коштами та 0,75% у рахунок кредитних грошей.

Також є умови на яких категорія кешбеку Авто та АЗС буде діяти, а саме:

 • Авто та АЗС з’явиться для вибору у розділі Кешбек, починаючи з 1-го числа наступного місяця, після покупки страхового поліса для авто.
 • Дана категорія буде запропонована для вибору кожен місяць протягом 1 року (12 місяців) з моменту активації поліса ОСЦПВ.
 • Якщо категорію не відзначити, вона не буде працювати до моменту її активації. Нагадаємо, що від банку одночасно активними можуть бути тільки 2 категорії. Як змінити категорію протягом місяця – дивіться за посиланням.
 • Якщо у момент оплати на кредитній карті є заборгованість, за покупки за категоріями буде нараховуватись 0,75% кешбеку незалежно від того, кредитною карткою ви оплачуєте або дебетною.

Переваги такий опції

Паливо та автомобільні товари коштують дорого, а отже будь-який % повернення коштів буде приємним, якщо є така можливість потрібно користуватися. А Моно пропонує 2% від суми покупки.

Не багато банків в Україні додають категорію для компаній котрі займаються авто та автозаправних станцій у свою кешбек програму.

Купуючи поліс ОСЦПВ через monobank, автовласник отримає приємний бонус при обслуговуванні транспортного засобу та його заправці, а саме кешбек.

Якщо ви не користуєтеся цією категорією, або у вас немає автомобіля, а страховку з вашої карти оформляли на машину родича / близького – можна просто не вибирати її з запропонованих.

Нинішнього часу, будь-яке зменшення витрат своїх грошей та можливість економити під час здійснення звичайних покупок – дуже непоганий варіант, який варто розцінювати як необхідність.

Саме тому – рекомендуємо приєднатися до Монобанку та відкрити картку за кнопкою Оформити – швидка реєстрація (1-3 хвилини ) + моментальний бонус 50 грн. на рахунок (кешбек)!

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *