Точки видачі Монобанк в Борисполі

Традиційні відділення Монобанк в Борисполі відсутні, оскільки банк позиціонує себе як «мобільний». Все обслуговування клієнтів виконується в дистанційному режимі. Але для отримання карти після схвалення заявки користувачеві необхідно звернутися в точку видачі Монобанк. Там же підписується договір, виконується перевірка документів.

Дивитися на карті

Адреси та графік роботи точок Монобанк у Борисполі

Актуалізовано у 2024 році

АдресаРежим роботиРозташування
вул. Київський
шлях, 67
10:00-21:00
без вихідних
ТЦ "Town Park"
Vodafone
вул. Київський
Шлях, 2/6
09:30-21:00
без вихідних
ТЦ "Aeromoll"
АЛЛО

Всі точки видачі карт Монобанку в Борисполі відкриті тільки в робочий час. На сьогодні їх 2, розташовані як у центральній частині міста, так і у віддалених районах. Ця ж інформація вказана в додатку Монобанк. Для отримання карти користувач може звернутися у будь-яке з представництв.

Також видача здійснюється у відділеннях Universal Bank (Монобанк є його дочірнім проєктом). Для отримання карти з кешбеком потрібно тільки смартфон з встановленою програмою онлайн-банкінгу від Монобанк, паспорт громадянина України, ІПН.

Карта пунктів видачі в Борисполі


Отримати картку Монобанку можна тільки після попередньої подачі заявки в додатку. Там же можна дізнатися, де розташований найближчий пункт видачі (при наявності GPS-навігації в смартфоні).

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *